İş insanının silahlı adamları Uçankuş TV'yi bastı!

Uçankuş TV'deki hareketlilik bugün de devam etti. İddiaya göre, kanalın finansörü olduğu öne sürülen iş insanının silahlı adamları kanal binasına baskın yapar gibi girdi.

İş insanının silahlı adamları Uçankuş TV'yi bastı!
- A +

 

Magazin yayını yapan Uçankuş TV’de yaşanan skandallara bugün bir yenisi daha eklendi...

Odatv, Can Tanrıyar'ın sahibi olduğu kanalda son haftalarda hareketlilik yaşandığını, kanalın finansörü olduğu ileri sürülen, bir dönem inşaat sektörünün önemli isimlerinden olan iş insanının verdiği paranın karşılığını alamadığı iddiasıyla kanal binasına korumalarıyla geldiği ve kanalın yönetimini değiştirdiği iddialarını duyurmuştu.

Bir diğer iddia ise, Can Tanrıyar’la kanalın finansörü olan işadamının arasında milyonlarca dolarlık alacak verecek tartışması olduğu idi…

Kanalda bunlar olurken, Can Tanrıyar'ın ise yurtdışına çıktığı ileri sürülmüş,  Tanrıyar'a ulaşılmaya çalışılmış ancak ulaşamamıştı.

SİTE YENİDEN YAYINA BAŞLADI

Uçankuş TV'de yönetim değişikliği yaşandığı süreçte, kanalın internet sitesindeki yayın durmuştu.

İnternet sitesinde yeniden yayın başladı ve Can Tanrıyar'ın sorun yaşadığı işadamı hakkında haberler yayımlanmaya başlandı.

KANAL BİNASINA SİLAHLI ADAMLAR GİTTİ

Odatv'nin haberine göre, bugün kanaldaki hareketlilik devam etti. İddiaya göre; işadamının silahlı adamları kanal binasına baskın yapar gibi girdi.

Polise yapılan ihbarın ardından, Uçankuş TV’ye ekipler gitti.

Yorum Ekle

İlgili Haberler