sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Hostes müstehcen fotoğraflarını paylaşıp ücrette anlaştığı yolcularla cinsel ilişkiye girdi

İngiltere'de bir hava yolu firmasında çalışan hostes, sosyal medya hesabından uçuş sırasındaki üniformalı pozlarını paylaşarak, ücrette anlaştığı yolcularla otelde cinsel ilişkiye girdi. Hesapları üzerinden "Sevgili yolcular uçuşta sizinim, ne yapmamı istersiniz?" gibi ifadelerle paylaşımlar yapan hostes, bu işi ek ücret için yaptığını belirtti.

Hostes müstehcen fotoğraflarını paylaşıp ücrette anlaştığı yolcularla cinsel ilişkiye girdi
- A +

 

İngiliz Hava Yolları'nda çalışan bir hostes, Facebook üzerinden açtığı hesabından uçuş sırasında üniforma ile çektiği fotoğrafları paylaşmaya başladı.

"UÇUŞ EĞLENCESİNDE SİZE AİDİM"

Uçuş sırasında üniformasını yukarı doğru kaldırarak ve bacaklarını uzatarak çektiği fotoğrafları ''Sevgili yolcular, uçuş eğlencesinde ben sizinim. Ne yapmamı istersiniz?" başlığı ile paylaşan, ismi bilinmeyen hostes, bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

UÇAKTA İLİŞKİYE GİRMEYİ PLANLAMIŞ

Hostes, ekstra para için uçuş sırasında giydiği iç çamaşırlarını ve üniformasını para karşılığında sattığını, uçuş sırasında gereken ödemeyi yapan yolcularla uçakta ilişkiye gireceğini söyledi. İlk tanışma ücreti olarak 50 sterlin aldığını söyleyen hostes, uçuş sırasında anlaştığı yolcuların otel parasını ödediklerini ve isteklerine göre ücretin yükselttiğini söyledi.

"PİLOTUN İSTEKLERİ İÇİN SARHOŞ OLUYORUM"

Hostes, ayrıca otel odasında şarap şişesini ayak parmak uçları ile tutarak poz verdiği fotoğrafı, "Şu an pilotla aynı odadayız. Pilotun istediği her şeyi yapmak için sarhoş oluyorum'' başlığı ile paylaştı. Hostes, başka ülkelere uçtuğunda farklı insanlar ile görüştüğünü ve uçakta bazen ekip arkadaşları ile yakınlaştığını ifade etti.

HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILDI

Diğer hava yolu çalışanlarının Facebook'ta fotoğrafları görüp üstlerine durumu bildirmesi üzerine yaşanan skandal ile ilgili soruşturma açıldı.

Konu ile açıklama yapan hava yolu sözcüsü, hava yolu şirketi çalışanlarının yüksek standartlar çerçevesinde davranmaları beklenirken bir hostesin bu şekilde davranmasının kabul edilemez olduğunu ve konuyla ilgili çok ciddi bir soruşturmanın açıldığını söyledi.

İlgili haber için tıklayın.

Bursa'da korkutan ölüm oranları

Yorum Ekle

İlgili Haberler