evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma evden eve nakliyatHarry Potter'dan Ramazan'a özel tavsiye

7 kitaplık Harry Potter serisinin İngiliz yazarı J.K. Rowling, bir hayranına verdiği Ramazan tavsiyesi ile dikkat çekti.

Harry Potter'dan Ramazan'a özel tavsiye
- A +

 

Kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ve hayranları ile mesajlaşmaları ile bilinen J.K. Rowling, bu defa bir hayranının attığı Ramazan tweet'ine verdiği cevapla gündemde.

Kanada'nın Toronto kentinde yaşayan yaşayan 21 yaşındaki Mujtaba Alvi isimli hayranı Rowling'e attığı tweet'te Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı kitabını okuduğunu ama oruç tuttuğu için serinin 5'inci kitabındaki yemek tasvirlerini okumanın kolay olmadığını söyledi. 

Bu mesajın ardından İngiliz yazarın genç okuruna yanıtı gecikmedi. Hayranına serinin 7'nci kitabını okuması tavsiyesinde bulunan Rowling, "Harry Potters ve Ölüm Yadigarları'nı dene. O kitapta o kadar çok yemiyorlar" dedi.

Kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çeken bu sohbetin kahramanı ülke basının da ilgisini çekti. Basına konuşan genç okur, mesajı attığı günün doğum günü olduğunu ve Rowling'in cevabının aldığı en güzel hediye olduğunu belirtti.

Yorum Ekle

İlgili Haberler