USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Bursa

Teksas "Derhal o koltugu terkedin!

Teksaslılar Derneği, Recep Günay Yönetimi'ni birkez daha istifaya davet etti.

Teksas "Derhal o koltugu terkedin!
28-11-2023 19:16
28-11-2023 19:23
BURSA
Google News

Haber : Tarık Çapçı


Kamuoyuna;

Rüyalar aleminde kendini hukukçu sanan, koltuğunu bırakmamak için ne yapacağını şaşırıp anlamsız hareketlere kalkışan ve verdiği saçma sapan demeçler ile Bursaspor Kulübü'nün medyada yalan/yanlış ve itibar sarsıcı haberler ile anılmasına sebep olan, şehirde hiçbir kişi/oluşum/kurum tarafından istenmediklerini bilmelerine rağmen, çocukça bir inatla camiayı kaosa sürükleyen Başkan Recep Günayve yönetimi derhal koltuklarını terketmelidir.

Gerçek dışı ithamlarla Bursaspor Kulübü'nün itibarını zedeleyici haber yapanlar suç işlediği ve haklarında hukuki işlem başlatılacağı gibi, Bursaspor'un itibarını zedeleyici söylemlerin kulüp tüzüğümüz uyarınca, mevki/makam fark etmeksizin disiplin ve üyelikten çıkarılma suçu olduğu da ayrıca bilinmelidir.

Bursaspor Kulübü, bir inat uğruna kimsenin ölüme götürebileceği bir kulüp de, birilerinin masa başında oturup ipini çekmeye cesaret edebileceği bir kulüp de değildir ve bunu bilmeyenlerin camia içinde, hele hele kulüp yönetiminde yetkili veya söz sahibi konumda olması asla kabul edilemez.

Bu utanç süreci, mevcut işbilmez yönetimin istifası ile artık son bulmalı ve bunu takiben Bursa kenti elbirliği ile kurtuluş mücadelesini başlatmalıdır. Bundan daha dibi yoktur, olmayacaktır.

Açıkça ifade etmek istiyoruz ki, artık sabrımız taşmıştır. Bir sonraki açıklamayı, Özlüce Tesisleri'nin önünden yapmak durumunda kalacağız.

TEKSAS

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ