USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Hendek olaylarında zarar gören bölgeye 5 yıldızlı “Genç Ofis” yapıldı

Hakkari’nin yüksekova gençlik ve spor ilçe müdürlüğünce hendek olaylarında zarar gören cumhuriyet ve güngör mahallelerinin ortak noktasına 5 yıldızlı “genç ofis” yapılarak gençlerin hizmetine sunuldu.

Hendek olaylarında zarar gören bölgeye 5 yıldızlı “Genç Ofis” yapıldı
05-03-2024 10:02
Google News

Hakkari’nin Yüksekova Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünce, Hendek olaylarında zarar gören Cumhuriyet ve Güngör mahallelerinin ortak noktasına 5 yıldızlı “Genç Ofis” yapılarak gençlerin hizmetine sunuldu.


Yüksekova Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bölgede yatırımlarını sürdürüyor. 2016 yılında hendek olaylarında yıkılan Cumhuriyet ve Güngör mahallelerinin ortak noktasına içinde spor salonu, kütüphane, müzik bölümü, bilişim atölyesi ve sohbet bölümü bulunan tam donanımlı 5 yıldızlı “Genç Ofis” yaptı. Devletin yatırımlarıyla yapılan Genç Ofis’te ilçenin Cumhuriyet, Güngör, Kaniheyder, Mezarlık ve Yeşildere mahallelerinde yaşayan vatandaşlar yararlanıyor. “Yüksekova’nın her köşesine hizmet götürüyoruz”


Yüksekova Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sami Keskin, hendek döneminde bu mahallelerin çok zarar gördüğünü belirterek, “Devletimizin şefkat eliyle ve yatırımlarıyla her mahallemiz yeniden ayağa kaldırıldı. Bizde Yüksekova Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak ilçenin her tarafına ve özellikle gençlik anlamında hizmeti götürdük. Şu an büyük mutluluk yaşadığımı belirtmek isterim ki, tam donanımlı ve içinde her şeyi bulunduran Genç Ofisimizi hizmete sunduk. Burada kütüphane, spor salonu ve farklı bölümleriyle bilim atölyesi, müzik bölümü ve sohbet bölümü bulunuyor. Tek derdimiz, tek amacımız memleketimize daima hizmet etmektir” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ