'Git bankadan sperm al çocuk yap'

Ece Erken'den boşanmak için dava açan Serkan Uçar'ın mahkemeye sunduğu dilekçede ilginç iddialar yer aldı.

'Git bankadan sperm al çocuk yap'
- A +

 

AİLESİ BU EVLİLİĞİ İSTEMİYORDU

Avukatı aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi'nde dava açan Serkan Uçar'ın dava dilekçesindeki iddialara göre; Ece Erken ile Serkan Uçar, 24 Haziran 2014'te ailelerinden habersiz evlendi. Eymen adında bir çocukları olan çiftten Serkan Uçar'ın ailesi, "medyatik" evlilikten rahatsızlık duydu. Evliliğe onay vermeyen aileler, yine de çocuklarının tercihine saygı duyarak bir müdahalede bulunmadı.

Ancak Ece Erken, eşinin annesi ve babası hakkında küçük düşürücü konuşmalar yaptı. Sürekli kendi annesinin yanında olmasını isteyen, kayınvalidesinin ise uzakta olmasından memnun olan Erken, kayınpederinin de kendisini arayıp ağlayarak özür dilediği yönünde bazı açıklamalar yaptı.

EYMEN'İ SERKAN'IN AİLESİNE GÖSTERMEDİ

İddiaya göre; Ece Erken eşine, daha yüksek bir yaşam sunması için yoğun duygusal baskı uyguladı. Serkan Uçar, eşine ve oğluna sadakati nedeniyle yaşananları sineye çekti.

Erken kocasından izin almadan sürekli annesinin yanına gidip geldi. Oğlu Eymen'i kayınvalidesi ve kayınpederine göstermeyen sunucu, son iki aydır da eşine karşı tutarsız davranışlar sergilemeye başladı. Uçar'a ağır hakaretlerde bulunan Erken, diğer taraftan sevgi dolu mesajlar yolladı. Bu arada basın eşine aşık kadın imajı vermekten de geri durmadı. Erken, oğlu henüz 1,5 aylıkken onu alarak Çeşme'ye gitti. Uçar yoğun iş temposu arasında oğlunu ve ailesini görmek istedi. Ancak Erken, çocuğunu görmesini engelledi.


"GİT BANKADAN SPERM ALIP ÇOCUK YAP"

Uçar'ın iddiasına göre, Ece Erken cep telefonu mesajlarıyla bir 'senaryo' oluşturdu. Aynı evde bulunmalarına rağmen eşiyle cep telefonuna gönderdiği mesajlarla iletişim kurdu.

Eşinin tutarsızlığına bir anlam veremeyen Uçar, onun gerçek niyetini İstanbul Aile Mahkemesi'nin verdiği koruma kararıyla anlayabildi. Uçar, Ece Erken'in basına yaptığı açıklamaları da dava dilekçesine ekledi.

Erken'in "Ben çocuk yapmak için evlendim. Şimdilerde millet evleniyor boşanıyor. Artık bunlar çok kolay. Ben de bir kez evlendim boşandım. Çocuk yapmak çok ciddi bir iş. Evlenmeden önce annem ve babam o kadar çok torun istiyorlardı ki 'Git sperm bankasından alıp yap' bile dediler. Çocuk için evlendik" şeklinde bir açıklama yaptığı da belirtildi.


1 LİRALIK MANEVİ TAZMİNAT DAVASI

Ece Erken'in koruma kararı ile ilgili gerçeğe aykırı iddialarda bulunduğunu belirten Serkan Uçar, Eymen'in 6 yaşından sonra velayetinin kendisine verilmesini istedi. Dilekçede şu ifadeler kullanıldı:

"Davalı kendi kusurlarını perdelemek ve medyatik imajına cila çekmek için şiddet mağduru, fedakâr anne, canavar eş ikilemi yaratmak istemiştir. Eşinin saldırılarına karşı müvekkil Serkan Uçar sükunetini korumuştur.

Taraflardan birisinin daha olgun ve mantıklı davranması gerekir ki bu sorumluluğu da davalı Ece Erken'den 11 yaş küçük olan ve davalı tarafından 'ergen' diye aşağılanan Serkan Uçar üstlenmiştir. Müvekkilimde bir kusur yoktur ve bu evliliği sürdürme isteği kalmamıştır."

Kişilik haklarının saldırıya uğradığını iddia eden Serkan Uçar, 1 liralık manevi tazminata hükmedilmesini de istedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler