Evli sevgilisinin eşi, Ece Erken'i o görüntülerle ifşa etti!

Evli sevgilisinin eşi, Ece Erken'i o görüntülerle ifşa etti!
- A +

 

Geçtiğimiz haftalarda sunucu Ece Erken'in evli ve iki çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşadığı haberleri ile gündem olmuştu. Eleştirilerin odağı olan Ece Erken sunduğu Söylemezsem Olmaz programında bu aşkı doğrulamıştı. Magazin gündemine bomba gibi düşen Ece Erken'in yasak aşkında ikinci perde.

Ece Erken, evli sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu'nun paylaştığı olay bir video ile yeniden sosyal medyanın dilinde.

Ece Erken hakkında gündemi sarsan bu videoda sunucunun evli sevgilisi ve eşine ait arabalara zarar verdiği görülüyor.Ece Erken'in gece yarısı sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu'nun evinin önüne gelip arabalarının aynalarını kırdığı anlar güvenlik kamerasınca görüntüleniyor.

Benan Mahmutyazıcıoğlu, Ece Erken için mahkemeden koruma kararı çıkarttğını bu video ve belgelerle sosyal medyadan duyurdu.Benan Mahmutyazıcıoğlu'nun Ece Erken'i ifşa ettiği paylaşımına yazdığı Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip araçlarımıza zarar verenin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım... Unutmayın ki bir gün herkes yaşayacak, kimisi aldığı duaları kimisi de aldığı ahları...Adalet herkese layık olduğunu veren bir erdemdir' not ise dikkat çekti.

İşte Ece Erken'in arabalara zarar verdiği o anlar...

Yorum Ekle

İlgili Haberler