EURO 2020’deyiz!

Türkiye, EURO 2020 Eelemeleri'nde İzlanda ile karşılaştı. İzlanda ile golsüz berabere kalan Türkiye, EURO 2020 biletini aldı.

EURO 2020’deyiz!
- A +

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2020 Avrupa Şampiyonası'na katılma yolunda kritik önem taşıyan İzlanda maçında millileri yalnız bırakmadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz de eşlik etti.

A Milli Takım'ın İzlanda ile karşı karşıya geldiği mücadeleyi Cenk Tosun da tribünden takip etti. Salı günü yapılan antrenmanda kasığında yırtık meydana gelen ve maç kadrosundan çıkarılan golcü futbolcu, dünkü çalışmayı kenardan takip etmiş ve arkadaşlarına destek vermişti. İzlanda maçı için Riva'dan çıkan kafilede yer alan Cenk Tosun, karşılaşmayı da tribünden takip etti.

İzlanda Milli Marşı ıslıklandı

Türk Telekom Stadı'nda İzlanda milli marşının ıslıklanmasına ağırlıklı olarak tepki gösterildi. Yapılan yorumlardan bazıları şu şekilde:

Fatih Doğan: "İzlanda Milli Marşını ıslıklamanın rakibi motive etmekten başka ne işe yaradığını biri izah etsin! Neredeyse her rakip ülkenin milli marşını ıslıklar hale geldik. Doğru değil."

Aydın Cingöz (FutbolArenaTV) : ""Milli marşın ıslıklanması çok yanlış. Bu konuda kendimize gelelim artık. Gerçekten çok yanlış. Amaç moral bozmak ise, bu da yanlış. Tam tersi İzlanda'yı hırslandırır bu."

Yorum Ekle

İlgili Haberler