Eşiyle tartıştı ölmek istedi

 Adana'da ekonomik sıkıntılar nedeniyle eşiyle tartışan bir kişi, pompalı tüfeği karnına dayayarak ölmek istedi.

Eşiyle tartıştı ölmek istedi
- A +

 

Edinilen bilgiye göre, olay Sarıçam ilçesine bağlı Yeşil Bulvar mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre taksicilik yapan Rojhat S. (36) eşi Hülya S. ile ekonomik sıkıntılar nedeniyle tartıştı.

Tartışma sırasında Hülya S., "Hem evde durmuyorsun, hem de para getirmiyorsun nasıl oluyor bu iş" diye bağırdı. Bunun üzerine sinirlenen Rojhat S. evden pompalı tüfeği alıp taksiyle çıkarak "Yeter artık canıma kıyacağım sen de kurtul ben de" dedi.


Rojhat S., Yeşil Bulvar'a gelerek burada pompalı tüfeği karnına dayadı. Bu arada Hülya S. de polisi arayarak kocasının pompalı tüfeği alarak intihar etmeye gittiğini söyledi. Polis hemen bulvara gelerek şahsı arayama başladı. Polis, Rojhat S.'yi bulvar kenarında buldu. Ancak şahıs pompalı tüfeği karnına dayayarak "Kimse yaklaşmasın ölmek istiyorum bu hayattan bıktım" diye bağırdı. Polis, Rojhat S. ile bir süre sohbet edip onu sakinleştirmeye çalıştı. Bu arada şahıs telefonla eşiyle görüştü. Polis yaklaşık 20 dakika sohbet ederek onu ikna etti ve Rojhat S. polise pompalı tüfeği teslim etti.

Rojhat S., daha sonra polis merkezine götürüldü.

Yorum Ekle

İlgili Haberler