sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Eşcinsel cinayetinde kan donduran detaylar

Bahçelievler’de eşcinsel ilişki yaşadığı Bülent Erden’i boğarak öldüren Necat Y., hakkında “Kasten adam öldürme” suçundan müebbet hapis istemiyle dava açıldı.

Eşcinsel cinayetinde kan donduran detaylar
- A +

 

İddianamede, Necat Y.’nin, Bülent Erden’i boğarak öldürdükten sonra halıya sararak bazanın içine sakladığı, 10 gün süreyle evde yaşamaya devam ettiği ve evi Erden’in travesti arkadaşlarına kiraya vererek parasını aldığı belirtildi. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, maktul Bülent Erden’in (40) ikametinde erkeklerle ilişkiye girerek ekonomik kazanç elde ettiği, Necat Y.’nin (20) internet ortamında bulduğu telefon ile Erden ile irtibat kurduğu belirtildi.

BOĞAZINI SIKARAK ÖLDÜRDÜ
İkilinin Erden’e ait evde 8 Ocak 2015 tarihinde buluştuğu belirtilen iddianamede, “Bülent Erden, zaman zaman erkeklerle birlikte olmak için evini kiralayan travesti arkadaşlarına, para karşılığı birlikte olduğu Necat Y.’yi sevgilisi olarak tanıttı. Arkadaşları evden gittikten sonra ilişkiye girdiler. Ancak daha sonra aralarında tartışma çıktı. Necat Y., Bülent Erden’i boğazını sıkarak öldürdü. Necat Y., cesedi daha kolay taşıyabilmek için ellerini önden plastik kelepçeyle bağladı. Daha sonra halıya sardığı cesedi, etrafını koli bandıyla bantladıktan sonra odadaki bazanın içine koydu, parfüm sıktığı odanın kapısını kilitledi” denildi.

EVİ KİRAYA VERİP PARASINI ALDI
Necat Y’nin öldürdüğü Bülent Erden’in yerine evi travesti olan arkadaşlarına kiraya vermeye devam ederek parasını aldığı bilgisine yer verilen iddianamede, “Erden’in travesti arkadaşlarına maktulün ağabeyinin trafik kazasında öldüğünü, bu nedenle Konya’ya gittiğini söyledi. Dairesini de kendisine emanet ettiği yalanını uydurarak onlara kiraya verdi ve parasını kendisi aldı. Cesedin kokması ve yakalanma korkusuyla 17 Ocak tarihinde evden ayrılarak Ankara’ya, oradan da memleketi Niğde’ye geçti” ifadelerine yer verildi.

ABLASI MERAK EDİNCE GERÇEK ORTAYA ÇIKTI
Bülent Erden’in şehir dışında yaşayan ablası A. A.’nın 10 gün süre ile kardeşinden haber almaması üzerine İstanbul’da yaşayan akrabalarını kardeşinin evine yolladığı belirtilen iddianamede, “18 Ocak 2015 tarihinde durumu polise ihbar ettiler. Polisle birlikte eve gittiler. Çilingirin açtığı kapıdan giren polis kilitli oda dışında her yeri aradı. Bir şey bulamayan polis evden çıktı. Polisle birlikte eve giden akrabaları kilitli kapıyı tekmeleyerek açtı. Odada yoğun bir koku ve sineklerle karşılaştı. Bazayı kaldırınca Bülent Erden’in halıya sarılı cesedini buldular ve apartmandan çıkmakta olan polislere haber verdiler” denildi.
Bunun üzerine başlatılan soruşturma kapsamında Necat Y.’nin 23 Ocak tarihinde Niğde’de yakalandığı hatırlatılan iddianamede, “Necat Y, savcılık ifadesinde olay günü ilişkiye girmek için Bülent Erden’in evine gittiğini, ilişkiye girdikten sonra Bülent Erden’in kendisiyle ilişkiye girmek istediğini, kabul etmediği halde ısrar ettiğini, bu nedenle tartışmaya başladıklarını, kaçamadığını, girdiği şok içerisinde ne yaptığını bilemeyerek Bülent Erden’in boğazını sıktığı yönünde ifade verdi” denildi. İddianamede, tutuklu sanık Necat Y. hakkında “Kasten adam öldürme” suçundan müebbet hapis cezası istendi.

Yorum Ekle