Erdoğan mitingi bırakıp bakın kimin yanına gitti

Miting sırasında konuşmasına ara veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine dua ettiğini söyleyen yaşlı teyzeyi dinledi. Başkan'a "Sen buna TOKİ'den bir ev al" dedi.

Erdoğan mitingi bırakıp bakın kimin yanına gitti
- A +

 

Ardahan'da miting sırasında konuşmasına ara veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı'na dua ettiğini söyleyen yaşlı teyzeyi dinledi. Teyzenin yanına gelen ve sohbet eden Erdoğan, 300 TL maaş aldığını söyleyen ve yardım isteyen teyze için Başkan'a dönerek "Sen buna TOKİ'den bir ev al." dedi.

"SEN BUNA TOKİ'DEN BİR EV AL"

Erdoğan'ın Ardahan mitingine yardım isteyen yaşlı teyzenin sözleri damga vurdu. "Seçimi kazanacağız. Davutoğlu gelip masada oturacak. Başbakanım sana ben aşık oldum benim kimse yok" diye haykırınca Erdoğan sahneden inerek yaşlı teyzenin yanına gitti. Teyzeyi dinleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Başkana dönerek sen buna TOKİ'den bir ev al" dedi. Başkan "Bedriye teyzemiz, bizim özel misafirimiz" dedi.

ERDOĞAN'DAN EV İSTEYEN AZERİ KADINA: HERKESİN EVİ YOK Dİ Mİ?

Teyzenin ardından Azeri bir kadın Erdoğan'dan yardım istedi. Çocuğuna iş, kendine de ev isteyen kadına Erdoğan "Herkesin evi yok zaten di mi kirada olan da var, evi olan da." diyerek cevap verdi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler