Emin Adanur'dan 'Transfer Tahtası' ile ilgili açıklamalar

Bursaspor İkinci Başkanı Emin Adanur Transfer Tahtası süreci ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamalar yaptı

Emin Adanur'dan 'Transfer Tahtası' ile ilgili açıklamalar
- A +

 

Bursaspor İkinci Başkanı Emin Adanur Transfer Tahtası süreci ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamalar yaptı

Adanur açıklamalarında şu ifadeleri kullandı.

"Arkadaşlar, birilerinin zorluk çıkaracağı bu tahtanın açılmayacak anlamına gelmez, ödersin parasının tamamını olur-biter. Bursasporumuzun Kurtuluş Savaşında, bugün bizlerle omuz omuza, yanyana bu davanın yükünü sırtlayanların hepsi bu şehirde ŞEREFLE yadedilecek.

Bursasporda hiçkimsenin alacağı kalmaz, iş bitti, siz kolaylık sağlasanızda bitti sağlamasanızda bitti. 44 dosya vardı, başından beri 1 kisi bile yardımcı olmadı yine bitti. Bırak yardımcı olmayı, engel oldular yine bitti. Bana, arkadaşlarıma uyku uyutmadılar ama yine bitti.

Ahmet onu dedi, Mehmet onu yaptı, Aliyi sevmiyorum, Veliyle meselem var. Yapmışlar ya tamam yapmışlar, senide benide öbürünüde kırmışlar. Bırakın toparlayalım, kırılan herşeyi onaralım, yolun sonundayız artık.

Daha bu işin resmi süresi için 50 günümüz var, bu paraların tamamı 100 defa ödenir, biz istiyoruzki biranönce bitsin ve kimseye muhtaç olmadan ayakta kalalım, buna engel olmayın ha olamazsınız da zaten ama gelin Bursaspordan taraf olun, EKMEK YEDİĞİNİZ YERE İHANET ETMEYİN!"

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Korkmaz Korkmaz 24 Temmuz 2021 23:57 Helal olsun başkan sizi cekemeyenler bu tahta açılmaz açamaz diyorlardı acaba şimdi ne diyecekler merak ediyorum transferleride yap buda cekemeyenler kapak olsun

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Başkan Ercan ÖZKES 25 Temmuz 2021 00:55 Adamsın Pazara kadar değil Mezara kadar yanındayım sevgili Başkan yönetim kurulu ekibi yer Ekip Lideri 2. Başkan Edip ADANUR Allah sol elinde taş olanı Sağ elinde olanı altın olsun Allah sana Herzaman yardımcın olsun seni seviyoruz yanındayım Selâm Sevgilerimle.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Sakdemir metal Bursa 25 Temmuz 2021 13:04 Baskan inşallah bizi yanılırtırsın lakin az laf çok icraat bekliyoruz sen işini yap Bursa halkı zaten icraatı gördükten sonra senin yanında durur

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Ersink 25 Temmuz 2021 12:32 Elinize sağlık. Başkan bence, zorluk çıkaranları deşifre etki, herkes bilsin. Kim bunlar? Dertleri nedir? Düşsünler artık yakamızdan. Yeter artık. Allah’larından bulsunlar..Bu şahsiyetlerin Bursa da işleri yok artık. Başkan, Allah kolaylıklar versin. Allah yardımcınız olsun. Saygılarımla..

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Mehmet 16 25 Temmuz 2021 10:30 Bu saaten sonra sana kimse laf edemez senin yanındayız başkan bak tekrar ediyorum benim gücüm bi forma bi kombine sevgili büyük bursaspolular artık sıra bizde storedeki ürünlere akin edip herkes gücü oranında ne olursa satadta cezasiz küfürsüz tezahüratlarımızla BURSASPORUMUZA destek Olup yınetime SAHİP ÇIKMA VAKTİDİR..KİMSE UNUTMASIN Kİ BİZİM OLMADIĞIMIZ LİG SÜPER DEĞİLDİR....

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı METİN SUNGUR (BANDİRMALİ TEKSASLI KETO) 25 Temmuz 2021 00:56 Allahına kurban EMİN BAŞKAN SEVGİLER SAYGILAR.

İlgili Haberler