Dokunulmazlığı kim kazandı?

Dokunulmazlığı alan yarışmacı belli oldu!

Dokunulmazlığı kim kazandı?
- A +

 

İKİNCİ FİNALİST KİM OLACAK? 

Dokunulmazlığı kazanan

CEMAL CAN CANSEVER oldu...

Survivor 2020'de ilk yarı finalist belli oldu!

Şubat ayında başlayan Survivor mücadelesinde sona gelindi. Şampiyonun belirlenmesine günler kala yarışmacılar, finalist olabilmek için parkura çıktı. Dün akşam yayınlanan bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu canlı olarak ekrana geldi. İşte Suvivor'da yaşananlar!

Survivor Cemal Can kimdir? Cemal Can Cansever aslen nerelidir, kaç yaşındadır?
Ekranların en sevilen yarışma programlarından Survivor’da son 4’e kalmayı başaran Cemal Can Cansever, yarışmanın en sevilen simalarından biri oldu. İnternet kullanıcıları, Cemal Can Canserver’in hayatını merak ediyor. Peki, Survivor Cemal Can kimdir? İşte Camal Can Cansever’in hayatı ve kariyeri…

Survivor'un en çok konuşulan isimlerinden olan Cemal Can Cansever, yarışmalarda gösterdiği özveri ile dikkatleri üzerine çekti. Finale yaklaşılan Survivor'da son 4'e kalmayı başaran Cemal Can Cansever'in merak edilen hayatını haberimizden öğrenebilirsiniz…

CEMAL CAN CANSEVER KİMDİR?

Cemal Can Canseven, 25 Mayıs 1995 İzmir’de doğdu. Annesi Rizeli, babası Selanik göçmeni olan Cemal Can Canseven, İstanbul’da bulunan Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünde okumaktadır. 2013 yılında Üniversite okumaya başlamıştır.

Liseye kadar olan eğitimini İzmir’de tamamlayan Cemal Can, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başlayınca bu vesileyle İstanbul’a yerleşti ve arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

Canseven, beraber videolar çektiği Damla Biliç’i üniversite yıllarından tanıyor. Şimdilerde dj’lik yapan Canseven, Survivor yarışmasından önce hiçbir TV programında görülmedi.

Dj olarak Holifest 2019 da İzmir’de sahneye çıkan Cemal Can CanSeven çok sevilen ve takip edilen bir DJ’dir. Aynı zamanda hayatından hiç sporu çıkarmayan Cemal Can CanSeven çok iyi bir koşucu ve yüzücüdür.

Cemal Can Canseven, şu anda Instagram’da 1.2 milyon takipçisi bulunuyor.

Yorum Ekle

İlgili Haberler