Divan Kurulu proje tanıttı

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder, yeni projelerini açıkladı. Sakder, Hukuk işleri Komisyonu ve Mali İşler Komisyonu'nu tanıttı.

Divan Kurulu proje tanıttı
- A +

 

Bursaspor Yüksek Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder  Divan Yönetim kurulu olarak yapılan çalışmalar konusunda bilgi verdi. Sakder göreve  geldiklerinin üzerinden 6 ay geçtiğini belirterek, "Bursaspor Yüksek Divan Yönetim Kurulu olarak  son Genel Kurul öncesi ve sonrasında yaptığımız açıklamalarda Divan Kurulumuzun  daha  sağlıklı ve daha etkin çalışmalar içinde olacağı sözünü vermiştik.Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren de  verdiğimiz bu sözlerin arkasında durarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürdük. Tüzüğümüz gereği olan bazı kurulların oluşturulması için yaptığımız  çalışmalar sonucunda Hukuk ve Mali Kurullarımızı belirledik" dedi.

Bugüne kadar Divan Kurulu üyelerinin özellikle kulübün mali durumu ile net ve  açıklayıcı bilgiler alamadıklarının da altını çizen Sakder, "Bursaspor Kulübü Divan Kurulunun değerli üyelerinin söz konusu konulardaki endişe ve  beklentilerine  daha sağlıklı cevap verebilmek amacı ile  Bursaspor Divan Kurulu üyeleri arasında mesleklerinde başarılı olmuş , Bursaspor camiasında ve Bursa kamuoyunda  söz  sahibi olan değerli arkadaşlarımızla bu komitelerimizi oluşturduk. Bursaspor Kulübümüzün  geleceği açısından ve yapılacak olan olası Genel Kurullarda göreve  talip olacak arkadaşların daha sağlıklı bilgilere ulaşabilme şansını elde edebilecekleri gibi bu kurullar Bursaspor’un mali ve hukuki konularında  gerçekçi ve aydınlatıcı bilgilere sahip olacaklar ve  gerekli açıklamaları yapacaklardır’’ dedi.

Söz konusu kurullarda görev alan üyelere teşekkür eden  Divan Yönetim Kurulu Başkanı Galip Sakder, "Yaptığımız görüşmeler sonucunda bizleri kırmayarak Hukuk ve Mali İşler Komitelerinde yer almaları konusundaki teklifimizi tereddütsüz  kabul eden Bursaspor aşığı üyelerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.’’ şeklinde konuştu. Bursaspor Kulübünde bugüne kadar gerçekleştirilmeyen bir uygulamaya da imza attıklarını kaydeden Galip Sakder, "Bu arada geçtiğimiz günlerde bir araya geldiğimiz Bursaspor Kulübünün formasını yıllarca giymiş hepsi birbirinden değerli eski futbolcularımızdan oluşacak ‘’Spor Komitesi’’ üyelerini de önümüzdeki günlerde  açıklayacağız ve onların görüşlerinden Bursaspor Kulübü büyük faydalar sağlayacaktır" dedi

HUKUK İŞLERİ KOMİSYONU:

Av.Sabri Ersavaş

Av. Gökhan Tuzlacıoğlu

Av. Öztürk Yazıcı

 

MALİ İŞLER KOMİSYOMONU:

Şerif Arı Yeminli Mali Müşavir

Mümin Pekcan  (Yeminli Mali Müşavir)

İlyas Maden  (SMMM)

Servet Kuru  (SMMM)

 

Yorum Ekle

İlgili Haberler