Cumhurbaşkanı Erdoğan NATO Karargahı'nda!

Tüm gözlerin çevrildiği NATO Liderler Zirvesi Belçika'da başlıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Karargahı'na heyetiyle birlikte ulaştı. Karargaha gidiş güzergahındaki birçok yol kapatıldı. Bunun yanı sıra 2 bin güvenlik görevlisinin de hazırda beklediği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan NATO Karargahı'nda!
- A +

 

NATO üyesi ülkelerin liderleri, çok sıkı güvenlik önlemleri ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı alınan tedbirler altında NATO karargahında bugün bir araya geliyor. Belçika'nın başkenti Brüksel'deki NATO karargahı, yoğun gündemle toplanacak 30 müttefik ülkenin devlet ve hükümet başkanlarını ağırlıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, zirvenin yapılacağı NATO karargahına ulaştı.

YOLLAR KAPATILDI

Zirve nedeniyle Brüksel'de liderlerin NATO karargahına gidiş güzergahındaki birçok yol kapatıldı. Belçika güvenlik güçleri de hem liderlerin ve heyetlerin konaklayacağı otellerde hem de NATO karargahı çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldı. Belçikalı yetkililer bu amaçla en az 2 bin güvenlik görevlisinin görev yaptığını bildirdi. Şehirdeki bazı toplu taşıma güzergahlarında da değişiklikler yapıldı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler