Çocuklar Duymasın'ın Şükrü'sünün asıl mesleği ortaya çıktı

Yayınlandığı döneme damga vuran Çocuklar Duymasın dizisinde Şükrü karakterine hayat veren Şükrü Koruyucu'nun asıl mesleği sevenlerini şaşırttı. Koruyucu, uzun süredir Darıca Belediyesi'nde şoför olarak çalışıyor.

Çocuklar Duymasın'ın Şükrü'sünün asıl mesleği ortaya çıktı
- A +

 

İlk 2002 yılında yayınlanan sonra çeşitli yıllarda yeniden çekilen Çocuklar Duymasın'ın oyuncuları, özel hayatlarıyla sık sık gündeme geliyor. Bunların başında da dizide Şükrü karakterini oynayan Şükrü Koruyucu geliyor.

ŞOFÖRLÜK YAPIYOR

Başrollerini Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Meriç Acemi, Zeyno Günenç ve Furkan Kızılay gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Çocuklar Duymasın'da oynayan Şükrü Koruyucu'nun asıl mesleği ortaya çıktı. Koruyucu, Darıca Belediyesi'nde şoför olarak çalışıyor ve 3. Lig'de oynayan Darıcaspor futbolcularını maçlara taşıyor.

"CÜSSEMDEN ÖTÜRÜ DİKKAT ÇEKİNCE DİZİYE DAHİL OLDUM"

Çocuklar Duymasın'dan önce herhangi bir oyunculuk deneyimi olmayan Şükrü Koruyucu, diziye dahil olmasını şöyle anlatmıştı: "Birol Güven'in prodüksiyon şirketinde çalışıyordum. Çaycı Hüseyin'in yanına iri bir adam aranıyordu. Cüssemden ötürü dikkat çektim sanırım."

Yorum Ekle

İlgili Haberler