Bursaspor'da yolsuzluk komisyonu kuruluyor!

Emin Adanur sosyal medya hesabından borcun 850 milyon lira olduğunu açıkladı

Bursaspor'da yolsuzluk komisyonu kuruluyor!
- A +

 

BURSASPOR İKİNCİ BAŞKANI EMİN ADANUR ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU: 

Sitem ettim evet. Neden mi?

1-Tek topa vurmadan 7 milyon alacağı olan, Bursaspor markasıyla kendini dünyaya tanıtan ve bu kulüpten ekmek yiyip sırtını dönen futbolcuları, dövizde bile %18 faize imza atılan sözleşmeleri gördüğüm için sitem ettim.

2- Daha düne kadar 550 milyon TL  diye açıklanan borcun, 10 gün sonra 850 milyon TL olduğunu gördüğüm için sitem ettim.

3-70-80 milyon TL diye bilinen transfer tahtası borcunun 150-160 milyon TL olduğunu gördüm için sitem ettim.

4-Koca koca insanların, kendi istikbal ve keyifleri için Bursaspor markasını nasıl bu hale getirdiğini gördüğüm için sitem ettim.

Arkadaşlar, emin olun hiç şikayet etmiyorum, sadece Bursaspor'u bu halde gördüğüm için çok üzüldüm.
Ama hiç merak etmeyin.

Kuracağımız 'Yolsuzluk Komisyonu' Bursaspor'u bu hale getirenleri tek tek ortaya çıkaracak ve sizlere açıklayacağız. Bu arada, gönlünüz rahat olsun, söz verdiğimiz gibi o tahta açılacak.

Bize inanın ve güvenin.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Ender yet 27 Haziran 2021 18:20 Bravo. adAnur taraftarlar olarak arkdayls dik dur yürekli delikanlı sana helal olsun Allah yolunu açık etsin

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı İsmail sayar 20 Haziran 2021 21:25 Eski başkan Recep Günay'ı yolsuzluk komisyonunun başına getirin gerekli yetkileri verin arkasında durun ve hiç vazgeçmeyin...Bakın nasıl bomba gibi gerçekler hırsızlar ortaya çıkacaktır..hepsini çok iyi biliyor ve tüm dökümanlar elinde..çok açık ve net biliyorum..lütfen destek olun..

İlgili Haberler