Bursaspor'da kaçaklara taviz yok !

Bursaspor Tuğbey Akgün ve Vefa Temel konusunda geri adım atmadı. 

Bursaspor'da kaçaklara taviz yok !
- A +

 

Süper Lig’de yeni sezon bu hafta sonu oynanacak maçlarla start alacak. TFF 2. Lig’de yer almasına rağmen Süper Lig’in başlaması Bursaspor’u da yakından ilgilendiriyor.

VEFA İDMANLARA ÇIKIYOR

Sözleşmelerini tek taraflı fesheden futbolculardan Vefa Temel transfer tahtası kapalı olmasına rağmen Giresunspor’la antrenmanlara çıkmayı sürdürüyor. Bursaspor, Karadeniz ekibiyle hukuk sürecini başlatırken, haksız fesih konusunda elinin güçlü olmasına güveniyor. Bursaspor, Vefa Temel’in bu şartlarda resmi sözleşmeyi imzalaması halinde ciddi bir tazminat geliri elde etme imkanına kavuşacak. Kulüp hukukçuları bu davayı yakından takip ediyor.

KONYASPOR TEMAS KURDU

Tuğbey Akgün’de de benzer bir durum söz konusu. Genç futbolcunun Konyaspor’a transfer girişimi sonuçsuz kaldı. Konyaspor Tuğbey Akgün’e Bursaspor’la hukuksal sorununu çözmesi gerektiğini söyledi. Konyaspor ayrıca Bursaspor Yönetimi’yle de temas kurdu. Bursaspor Yönetimi haksız fesih yapıldığı gerekçesiyle Tuğbey’in futbol oynama durumunun söz konusu olmadığını, ancak serbest kalma bedelinin ödemesi halinde transfere izin verebileceklerini Konyaspor’a iletti. Konyaspor Tuğbey Akgün için belirlenen 3 milyon liralık serbest kalma bedelini ödemediği takdirde genç futbolcunun Bursaspor’a geri dönme durumu söz konusu olacak.

Yorum Ekle

İlgili Haberler