Bursaray'da yeni rota Görükle!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Görükle'de katıldığı iftar yemeği sonrası konuşurken "Muhtarımız soruyor, ‘Raylı sistem gelecek mi?’ diye. Evet gelecek. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Bursaray'da yeni rota Görükle!
- A +

 

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Görükle’de düzenlediği sokak iftarına katılan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, raylı sistemin bölgeye en kısa zamanda ulaşacağını söyledi.

Büyükşehir Belediyesi’nin başta kent merkezindeki meydanlar olmak üzere 17 ilçede düzenlediği sokak iftarları, Görükle’de de renkli görüntülere sahne oldu. Belde meydanında gerçekleşen iftara, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak, Görükle Mahalle Muhtarı Harun Kızıl, Dumlupınar Mahalle Muhtarı Reşat Aktaş, belediye bürokratları ile vatandaşlar katıldı.

Yemek sonrası konuşan Başkan Recep Altepe, güçlü şehirlerle Güçlü Türkiye’nin peşinde olduklarını belirterek, raylı sistemin en kısa zamanda Görükle’ye ulaşacağını müjdeledi. Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak imkanları zorlayarak bu uğurda çaba sarf ettiklerini belirten Başkan Altepe, kent merkezi ile ilçelerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayarak hedef doğrultusunda emin adımlarla ilerlediklerini ifade etti. Konuşmasında Dumlupınar Mahallesi Muhtarı Reşat Aktaş’ın raylı sistem isteğine değinen Başkan Altepe, bölgenin en kısa zamanda çağdaş ulaşım imkanlarına kavuşacağını söyledi. Görükle’nin sadece raylı sistem değil diğer yatırımlarla adeta şaha kalkacağını vurgulayan Başkan Altepe, “Muhtarımız soruyor, ‘Raylı sistem gelecek mi?’ diye. Evet gelecek. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler