sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Bursalı emlakçı kadından 10 gündür haber yok! Arama çalışmaları sürüyor

Bursa’nın Yenişehir İlçesi’nde, 6 Haziran günü kaybolan ve cipi İznik Gölü kıyısında terk edilmiş olarak bulunan emlakçı 51 yaşındaki Sadiye Şensözlü’nün bulunması için göl ve kıyısında arama çalışmaları sürdürülüyor.

Bursalı emlakçı kadından 10 gündür haber yok! Arama çalışmaları sürüyor
- A +

 

Jandarma ve AFAD ekipleri, kızının getirdiği giysileri koklatılan 'Rüzgar' adlı köpeği de arama çalışmalarında kullandı.

Yenişehir'de emlakcılık yapan Sadiye Şensözlü, yıllar önce eşinden boşandı. 3 çocuk annesi Şensözlü, 6 Haziran cumartesi günü, 16 HU 555 plakalı siyah renkli cipini otoparktan alırken görüldü. Kendisinden bir daha haber alınamayan Şensözlü'ye, cep telefonu ile ulaşamayan çocukları ve ailesi, polise giderek kayıp başvurusunda bulundu. Yürütülen soruşturma sonucu Şensözlü’nün kullandığı cip, İznik Gölü kıyısındaki Göllüce Mahallesi’nde bulundu. İçinde kan izleri olduğu bildirilen, ön camında çatlak olan araç çekici ile Bursa’ya getirilerek, incelemeye alındı.

KIRSAL ALAN TARANIYOR

Göl kıyısında jandarma ve 24 kişilik AFAD ekibi, bugün yeniden arama çalışmalarına başladı. Kayıp kadının kızı Özlem Şensözlü, annesine ait giysileri olay yerine getirdi. AFAD ekibinin 'Rüzgar adlı arama- kurtarma köpeğine eşyalar koklatıldı. İki gruba ayrılan kurtarma ekipleri, Göllüce köyü ve Yenişehir'in Papatya köyü kırsal alanında geniş çaplı tarama çalışması başlattı.

Arama çalışmalarının yanı sıra, polis de olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

Yorum Ekle

İlgili Haberler