Bursa'da büyük marketlere karşı mücadele

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde büyük alışveriş merkezlerine karşı 'Alo Alışveriş Hattı'nı kurdu. Market sahibi akıl edilen sistemle, vatandaşlar ev ve iş yerlerinden çıkmadan alışverişin keyfini çıkarıyor.

Bursa'da büyük marketlere karşı mücadele
- A +

 

Yenişehir’de siteler bölgesinde bulunan Çakar Market'in sahibi alışveriş merkezleri ile savaşa bilmek için 'Alo Alışveriş Hattı'nı kurdu. Alo alışveriş hattına ilçe sakinleri yoğun ilgi gösterirken, Yenişehir’de ilk kez bu sistemi kuran market sahibi İbrahim Çakar, kurduğu motosikletli kuryeler ile en geç 10 dakika içinde ev ve iş yerlerine siparişlerini ulaştırıyor.

Market sahibi Çakar, "Siteler bölgesinde evlerinden çıkamayan halkımızdan bu yönde bir talep aldık. Bizlerde gıda temizlik bakliyat ve diğer ürünleri 0 224 772 22 11 ve 0 538 250 75 25 numaralardan bir telefonla aldığımız siparişleri halkımızın kapısına teslim ediyoruz. Bu sayede halkımızın istek ve taleplerini karşılamaya çalışıyoruz. Aynı zamanda büyük marketlere karşı ayakta kalabilmek için mücadele ediyoruz" diye konuştu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler