sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Bursa'da 6 partinin kardeşliği

Bursa’da daha önce çok sayıda başbakan ve parti liderinin miting yaptığı Şehreküstü Meydanı’na 6 farklı partinin yan yana açtığı seçim çadırında kardeşçe propaganda faaliyeti yapılıyor.

Bursa'da 6 partinin kardeşliği
- A +

 

Yan yana stant açan partililer şarkılar türküler eşliğinde 7 Haziran’da yapılacak seçimler öncesinde seçmene broşür dağıtıyor.

Türkiye genelinde yapılacak 7 Haziran seçimlerine sayılı günler kala partilerin propaganda faaliyetleri devam ediyor. Pazar günü yapılacak seçimler öncesi Fomara Meydanı’nda stant açan partililer dostluk rüzgarları estirdi. Bir çok partinin seçim standının yan yana olduğu görüldü. Stantlarında seçmene bilgiler veren partililer, seçimlerin dostluk havasında geçmesini diledi. AK Parti, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Vatan Partisi, Bağımsız

Türkiye Partisi (BTP), Saadet Partisi (SP), Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) gibi partiler stant açtı.

MHP Bursa milletvekili adayı Selçuk Türkoğlu, "Partilerin stantlarının hepsinin bir arada olması burasını panayır alınan çevirdi. Vatandaşlarda bu durumdan memnun. Vatandaşların yüzü gülüyor. Verdiğimiz broşürleri de alıyorlar. Bu tablo çok güzel" dedi.

Vatandaşlar ise partililerin bir arada olmasından dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, "Çok güzel bir durum. Özlenen tablo. Bütün partilerin bir arada gösteri yapması hoş. Ama biraz da kafa karışıklığı. Bunlar bana biraz gereksiz geliyor. Aslında herkesin kafasındaki durum bir" diye konuştu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler