Burcu geldi Arda kaçtı

Burcu Esmersoy'un geldiğini duyan Arda Turan kaçtı. Burcu Esmersoy, geçen cuma Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın aşklarını kuma yazdığı Marmaris'teki otele gitti. Esmersoy'un geldiğini duyan çiçeği burnunda âşıklar hemen otelden ayrıldı.

Burcu geldi Arda kaçtı
- A +

 

Burcu Esmersoy, geçen cuma Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın aşklarını kuma yazdığı Marmaris'teki otele gitti. Esmersoy'un geldiğini duyan çiçeği burnunda âşıklar hemen otelden ayrıldı.

Arda Turan ile aşk yaşadığı iddia edilen Burcu Esmersoy, ünlü futbolcu dümeni Aslıhan Doğan'a kırınca bir anda safdışı kalmıştı. Kısa süre öncesine kadar yediği içtiği ayrı gitmeyen ikili, Turan'ın Aslıhan Doğan'la birlikteliği ayyuka çıkınca hiçbir şekilde bir araya gelmedi.

Futbol yaşamını İspanya'da sürdüren Arda ile sevgilisi Aslıhan Doğan'ın Marmaris'teki ultra lüks D-Hotel Maris'te tatil yaptığını öğrenen Esmersoy, 5 Haziran'da soluğu otelde aldı.

GELDİĞİNİ DUYUNCA KAÇTILAR

Esmersoy'un geldiğini öğrenen çiçeği burnunda çift ise apar topar oteldeki odalarını boşaltıp İstanbul'a döndü.

Esmersoy, çiftin kaldığı otelde çekilen fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Aslıhan Doğan'ın, sevgilisi Arda Turan'a Burcu Esmersoy'la görüşmeyi yasakladığı iddia ediliyor.

Kaynak: Habertürk

Yorum Ekle

İlgili Haberler