sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Bülent Ersoy'un kürküne tepki yağdı

Diva lakaplı Bülent Ersoy, Nişantaşı'ndaki bir kürk mağazasından alışveriş yaptı. Ersoy'un yakasında tilki kafası bulunan 40 bin TL'lik kürkü hayvanseverlerin tepkisini çekti.

Bülent Ersoy'un kürküne tepki yağdı
- A +

 

400 bin TL değerindeki çantasıyla kombin yaparak tepeden tırnağa kırmızılara bürünen Bülent Ersoy, kürk alışverişine çıktı. Ersoy'un iki elindeki büyük tektaş yüzükler ve boynundaki pırlanta kolyesiyle ağızları açık bıraktı. Diva'nın üzerindeki pırlantaların yaklaşık 10 milyon TL olduğu öğrenildi.

TİLKİ KAFASI BULUNAN KÜRK GİYDİ

Mağazada tek tek kürkleri deneyen Bülent Ersoy'un giydiği beyaz kürk ağızları açık bıraktı. Yakasında tilki kafasının bulunduğu kürke 60 bin TL ödeyen Ersoy, muhabirlerin "Hayvanseverler size çok kızacak" demesi üzerine "Evet biliyorum, ama alıs¸tım. Ku¨rkleri ac¸ık artırma ile satıp Tu¨rkan Saylan Hanım'ın vakfına verecegˆim. Epey yu¨klu¨ bir miktar tutar" dedi.

KÜRKÜ TEPKİ ÇEKTİ

Ersoy'un giydiği kürk kısa sürede tepki çekerken "Hayvanlardan yapılan kürkü satıp yardım mı yapacaksın?", "Bu kürkleri ne alın ne de bağışlayın" "Keşke o parayla fakire fukaraya yardım yapsaydın" ve "O tilkinin kafası ne öyle tam bir vahşet" yorumları yapıldı.

İlgili haber için tıklayın.

Bir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdi

Yorum Ekle

İlgili Haberler