Bu mahalle kentsel dönüşümü bekliyor

Bursa’nın Yıldırım ilçesine bağlı Hacıseyfettin Mahalle Muhtarı Mehmet Yıldız Bursa.com’a yaptığı özel açıklamada, “Yer altına alınmayan elektrik telleri tehlike saçıyor” dedi.

- A +

 

Müzekker SUBAŞI/BURSA.COM

Bursa’nın Yıldırım ilçesine bağlı Hacıseyfettin Mahalle Muhtarı Mehmet Yıldız Bursa.com’a yaptığı özel açıklamada, “Yer altına alınmayan elektrik telleri tehlike saçıyor. Mahallemizde yer altına alınmayan elektrik telleri tehlike saçıyor. Lodosu ile ünlü Bursa’da çıkan her rüzgarda mahallemizdeki elektrik telleri kopuyor. Vatandaşın evlerindeki elektrikli eşyaları sık sık arıza yapıyor. Düşen elektrik voltajı mahalle sakinlerini zor durumda bırakıyor Bu konuda UEDAŞ yetkilileri ile görüştük. Bu konunun en kısa sürede çözüleceğine inanıyorum” diye konuştu.

OTAPARK İSTİYORUZ

Hacıseyfettin Mahalle Muhtarı Mehmet Yıldız Yıldırım bölgesinin en eski yerleşim yerlerinden biri olan  Hacıseyfettin Mahallesi’nde en büyük sıkıntılarından biri olarak, “Sokaklarımız dar olduğundan ve evlerimizin altında otopark yeri olamadığından araçlarını sokaklara bırakıyor. Bu da zaten sıkışık olan trafiği daha da içinden çıkılmaz hale getiriyor” dedi. Zümrütevler Mahalle Muhtarı Abdurrahman Çamkerten son olarak "Mahallemizde herhangi bir sorunumuz belediyeye bildiriyoruz. Anında çözüme kavuşuyor. Bu konuda Yıldırım Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Edabali’ başta olmak üzere tüm yetkili kurumlara teşekkür ediyorum” diye konuşarak sözlerini tamamladı.

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ