sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Bizans Kraliçesi imajı

Bir içecek markasının davetine katılan Gonca Vuslateri, imajıyla geceye damga vurdu

Bizans Kraliçesi imajı
- A +

 

Dünya’nın en ünlü markalarından, %100 sıkma meyve suyu Zumosol, Toksöz Grup bünyesine geçişini ve Türkiye’ye gelişini, Ceylan Çapa’nın ev sahipliğinde renkli isimlerin katıldığı çok özel bir parti ile kutladı.

%100 Türk sermayeli İspanyol markası Zumosol’ün Backyard’ta “ZumosolFiesta; Sangria&TapasParty” konseptiyle gerçekleştirdiği ve Zumosol lezzetleri ile renklenen eğlenceli partisi, seçkin davetlilerin katılımı ile sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.  Partiye aralarında  Derya Şensoy, Ayşe Hatun Önal, Gökçe Bahadır, Helin Avşar, Etel Baler, Sinem Öztürk ve Mithatcan Özer gibi birçok ünlü isim  “Zumosol Fiesta, Sangria&Tapas Party”sinde renkli ve eğlenceli anlar yaşadı! Madrid’in en popüler gece kulübü Ramses’in dünyaca ünlü DJ’i Sylvia Opereve İstanbul’un en iyi DJ’lerinden Kerem Önger çaldıkları parçalarla konuklara eğlenceli bir gece yaşattılar.

BİZANS KRALİÇESİ İMAJI

Partiye katılan isimler arasında yer alan Gonca Vuslateri seksi giyim tarzı ile dikkat çekti. Yeni imajı ile son günlerde adından sıkça söz ettiren Vuslateri, “Bu bir Bizans kraliçesi imajıdır. O rolüm ile alakalıdır tamamen. Artık o kadar da uçmayayım oyunculuk yapıyorum diye. Kafamın her yerinden kesince fazla iç alanı olmuyor. Ama rol neyi gerektiriyorsa onda olmak gerekir. İmaj beraber konuşuldu. Bir sürü elimizde fotoğraf vardı. Sanat danışmanız ile ustalara sorduk. Sonuçta ortaya bu çıktı. Mısırlılara en uygun nasıl olur diye sorduk buna karar kıldık” dedi. 3 film projesinde arka arkaya rol alacağını belirten Vuslateri daha sonra içeri geçti.

Yorum Ekle

İlgili Haberler