Beren Saat, vefat eden ilk aşkının doğum gününü eski bir fotoğrafla kutladı

Beren Saat, trafik kazasında hayatını kaybeden ilk aşkı Efe Güray'ın doğum gününü bu yılda unutmadı. Ünlü oyuncu, 2004 yılında hayatını kaybeden eski sevgilisini 'benim kahramanım' notuyla andı.

Beren Saat, vefat eden ilk aşkının doğum gününü eski bir fotoğrafla kutladı
- A +

 

Beren Saat trafik kazasında hayatını kaybeden eski sevgilisi Efe’yi yaş gününde andı. Beren Saat'in çocukluk arkadaşı ve ilk aşkı olan Efe Güray, Saat'in ünlenmesine vesile olan yarışma sırasında kendisini hiç yalnız bırakmamış ve desteklemişti.

2004 yılında hayatını kaybeden ilk aşkı Efe Güray’ın her sene doğum gününde paylaşım yapmayı ihmal etmiyor. 

Saat, bu alışkanlığı bozmayarak 2021 senesinde de Güray’ın doğum gününü kutladı. Güzel oyuncu yaptığı paylaşımına,” Benim kahramanım” notunu düştü.

Beren Saat, yıllar sonra verdiği bir röportajda hayatının akışını değiştiren oyunculuk yarışmasına katılmaya kendisini ısrarla teşvik eden 19 yaşındaki Efe Güray’ ile ilgili şunları söylemişti: “Hayatımın aşkı. O da TED’dendi. 3 yıldır birlikteydik. Hem arkadaştık hem aşık. Bir dakikamız ayrı geçmiyordu. Benden bir yaş küçüktü ama çok olgundu."

Elim bir trafik kazası sonucu 2004 yılında vefat ettiğinde 19 yaşındaydı. Efe Güray, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde okuyordu. Spordaki ve derslerindeki başarılarıyla öğrenimini burslu olarak sürdürüyordu. 

İlgili haber için tıklayın.

"Acun Ilıcalı bana iş vermedi" diyerek intihar girişiminde bulundu

Yorum Ekle

İlgili Haberler