‘Beren‘ diye bağırdılar ama...

Kopenhag Belediye meydanında düzenlenen Anadolu Kültür Günleri çerçevesinde yaklaşık 10 bin kişiye konser veren Kenan Doğulu, kendisini izleyenleri coşturdu.

‘Beren‘ diye bağırdılar ama...
- A +

 

Kenan Doğulu’nun eşi oyuncu Beren Saat de eşinin konserini sahnede, ses düzenini yönetenlerin yanında kendini objektifler ve hayranlarından gizleyerek izledi. Konser boyunca “Beren, Beren, Beren” şeklinde sloganlar atarak, Beren Saat’in kendilerini selamlamasını isteyen hayranları hayal kırıklığına uğradı. Konser sonrasında, kulisin arkasında aracına binmesini bekleyen hayranları, burada da “Beren, Beren” şeklinde dakikalarca bağırdı.

Beren Saat, Kenan Doğulu’nun elini tutarak, hızlı bir şekilde kulis olarak kullanılan karavandan çıkarak kendilerini bekleyen araca binerek uzaklaştı. Hayranları Beren Saat’in kendilerine bir el dahi sallamadığını söyleyerek üzüntülerini belirttiler.

KOPENHAG’I SALLADI
Öte yandan Kenan Doğulu, Kopenhag Belediye meydanını dolduran yaklaşık 10 bin kişiyi coşturdu. Eski ve yeni şarkılarıyla meydanı sallayan Kenan Doğulu 2 saat sahnede kaldı. Kopenhag’da ilk kez konser verdiğini belirten Kenan Doğulu, söylediği şarkılara hayranlarının da eşlik etmesini isteyince, Kopenhag genç sanatçının şarkılarıyla inledi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler