sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Berdan Mardini'nin gayrimeşru çocuğu olduğu ortaya çıktı

Ünlü türkücünün eski sevgilisi olduğunu iddia eden bir bayan, eskiden Berdan Mardini ile ilişki yaşadığını ve ondan bir çocuğu olduğunu söyledi.

Berdan Mardini'nin gayrimeşru çocuğu olduğu ortaya çıktı
- A +

 

Berdan Mardini'nin eski sevgilisi olduğunu iddia eden bir bayan, eskiden ünlü türkücü ile ilişki yaşadığını ve ondan bir çocuğu olduğunu söyledi. Berdan Mardini'nin kabul etmediği çocuğunun annesi Yeliz Elçin Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Yeliz Elçin'in açıklamaları şöyle:

"BERDAN MARDİNİ'YLE GÖRÜŞMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM"

Berdan Bey ile 2009 yılında arkadaş olduk. O dönemde evli değildi, evli olsa ilişki yaşamamız mümkün değildi. Birlikteliğimiz 6 ay sürdü. İlişkimiz esnasında hamile olduğum ortaya çıktı. Rahatsızlıklarım sebebiyle çocuğumun olma ihtimali sıfırdı.Tamamen mucize bir çocuktu. Hamile olduğumu söyleyince de başka biriyle evleneceğini söyledi.

"DOĞURUP DOĞURMAMAK SENİN KARARIN"

"Ben başka bir kadınla evleneceğim, hamile olman, çocuk doğurup doğurmaman senin kararın" dedi. İlerleyen aylarda ise üzerimde bebeği aldırmam için büyük bir baskı vardı. Hamileliğimin ilk aylarında hastane masraflarıma yardım etti, daha sonra ise bir yardımı olmadı. Üzerimde sürekli baskı kurmaya çalışınca, başıma bir şey gelir diye, yaşadıklarımı duyurmak zorunda kaldım. Berdan Bey doğuma da gelmedi. Berdan Mardini'nin oğlumun babası olduğu sonucu yargıtayda onaylandı ve çocuğumu Berdan Mardini'nin nüfusuna kaydettirdim. Kendisiyle hiçbir şekilde görüşmedim.Kendisiyle görüşmeyi de düşünmüyorum.

"BERDAN OĞLUNA BAKMAK ZORUNDA!"

Berdan'ın şu anki eşi de her şeyi biliyordu. Tüm bunları bildiği halde Berdan'la evlenebildiğine göre hiçbir şeyden rahatsız olmaz. Asgari ücretle çalışan bir insanım, bana açtıkları davalar, hakkımdaki şikayetler, istedikleri imzalar, hepsi arka arkaya geldi.

"PARA TEKLİF ETTİ"

Ben de en sonunda gidip dava açtım. Davadan vazgeçmem karşılığında bir para teklifi oldu. Kirada oturuyorum ama bu teklifi kabul etmedim. Çocuğum babasını hiçbir şekilde görmedi. Oğluma babasının kliplerini gösteriyorum, hiçbir tepki vermiyor. Berdan nasıl kendi evindeki çocuğuna bakıyorsa, benim oğluma da bakmak zorunda. Adam olan insan, bir ilişkisi varsa ve ilişkisi olduğu kadına saygı duyuyorsa, bir şekilde bunu söyleyebilirdi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler