Bebeğinin babasını internet ilanıyla buldu

Tek gecelik ilişkisinin ardından hamile kalan Avustralyalı kadın bebeğinin babasını bulmak için internette bir ilan yayınlamıştı. Sosyal medyanın gücü kendini göstermiş olacak ki, kadın muradına ulaştı; çocuğunun babasını buldu.

Bebeğinin babasını internet ilanıyla buldu
- A +

 

25 yaşındaki Bianca Fazey geçtiğimiz Mart ayında tek gecelik ilişki yaşadığı ve kendisi hakkında ismi dışında bir bilgiye sahip olmadığı adamdan hamile kalınca çareyi bebeğin babasını bulmak için internette bir ilan vermekte bulmuştu.
 

Genç kadın , kendisine konan polikistik over sendromu sonucunda hamile kalabilmesinin mümkün olmadığını düşünüyordu; zira bunu ona doktoru söylemişti. 

İlan ilk başlarda çok etkili olmuşa benzemiyordu ama sosyal medyanın gücü kendini sonradan gösterdi; Mashable’da yer alan habere göre Bianca Fazey bebeğinin babasını buldu.

Nine Stories isimli websitesine konuşan Fazey, bebeğin babasının kimliğini tamamen saklı tutacağını söyledikten sonra şu açıklamayı yaptı, ‘Yalnızca Logan’ın babasını bulduğum için değil, aynı zamanda onun centilmen, kibar ve nazik biri olduğunu öğrendiğim için de şanslıyım. Hem kendisi şimdiden küçük oğluna aşık’ dedi.

Bu durum yüzünden ciddi şekilde eleştirilen Bianca Fazey, kendisini bebeğin babasından para koparmaya çalışmakla itham edenlere de cevap vermedi. Sosyal medyada yaptığı paylaşımda niyetinin iyi olduğunu ve her ne pahasına olursa olsun bebeğinin babasını bulmak istediğini söyledi.

Fazey geçtiğimiz Salı günü, ‘Olan biten hiçbir şey için özür dilemeyeceğim. Logan’ın babasının da oğlunun hayatının bir parçası olmayı istemesinden ötürü çok mutluyum.’  Diye de ekledi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler