sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Baraj inşaatında feci kaza!

Edirne’nin İpsala ilçesinde yapımı süren Hamzadere sulama barajı inşaatında göçük meydana geldi.

Baraj inşaatında feci kaza!
- A +

 

Göçük altından kurtulan işçinin isminin Eyüp Çolakbaş, kurtarılmayı bekleyen işçilerin isimlerinin ise İlker Karagedik, Mehmet Tanelo ve Veli Gök olduğu öğrenildi. 

Meydana gelen göçükte 1 işçi daha kurtarılırken, diğer 2 işçiyi kurtarma çalışmaları sürüyor. Edinilen bilgiye göre, Hamzadere sulama kanalı inşaatında kanal makinesi üzerinde çalışan işçiler, toprak kayması sonucu göçük altında kaldı.

Olayda Eyüp Çolakbaş kendi imkanları ile kurtulurken, işçilerden İlker Karagedik de sağ olarak göçük altından çıkarıldı. Göçük altında bulunan Mehmet Tanelo ve Veli Gök'ü kurtarma çalışmaları devam ederken, göçük altında bulunan bir işçi ile irtibat sağlandığı öğrenildi. DSİ 11. Bölge Müdürü Adil Sabancı, bölgede çalışmaların devam ettiğini, AFAD, DSİ ekipleri ve jandarmanın işçileri kurtarmak için seferber olduğunu belirtti.

Göçük altında kalan 1 işçiye daha ulaşıldı

Edirne’nin İpsala ilçesinde Hamzadere sulama kanalı inşaatında meydana gelen göçükte 1 işçi daha kurtarılırken, kalan son işçiyi kurtarma çalışmaları sürüyor.

Edinilen bilgiye göre, Hamzadere sulama kanalı inşaatında kanal döşemesi yapıldığı sırada 4 işçi toprak kayması sonucu göçük altında kaldı. Olayda Eyüp Çolakbaş kendi imkanları ile kurtulurken, işçilerden İlker Karagedik 2 saatlik çalışma sonucu sağ olarak göçük altından çıkarıldı. Göçük altında irtibat sağlanan Mehmet Taneli’ye ise 4 saatin sonunda ulaşıldı. Göçükten çıkarılan Taneli, olay yerindeki ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. Veli Gök’ü kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Yorum Ekle

İlgili Haberler