Bahçeli klasik otomobille Adana pozu verdi

Ankara'da seçim sonrası hareketli günler yaşanıyor.

Bahçeli klasik otomobille Adana pozu verdi
- A +

 

Gözler parti liderlerinin üzerinde. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de gazetecilerin yakın markajında. Doğan TV Ankara Temsilcisi Hande Fırat klasik oto tutkunu Bahçeli'yle hayranı olduğu o klasik otomobilde konuştu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli klasik otomobilin başında önce Adanalı pozu verdi, sonra da direksiyona geçti.


 
Seçimlerin hemen sonrasında yaptığı 'erken seçim' çıkışla gündeme damgasını vuran Bahçeli o sözlerine açıklık getirdi. Bahçeli, 'Tüm yollar denendikten sonra bir sonuç alınamazsa erken seçim' dediğini söyledi.

Siyasete kısa mola veren Bahçeli, iki klasik otomobili yakından inceledi. Ferdi Tayfur hayranlığı bilinen MHP Genel Başkanı arabada Yaprak Sayar dinliyor. Son günlerde en çok beğendiği isim o.

Yaprak Sayar ismi Habertürk TV ekranlarında yayınlanan Tarihin Arka Odası programında ilk olarak duyuldu. Tarihçi Murat Bardakçı'nın canlı yayınlarında Klasik Türk Musikisi eserlerini seslendiren Sayar, Bahçeli'nin bu aralar favorisi.

Klasik otomobillerle hız yapıp yapmadığı sorulduğunda Bahçeli "Gaza sonuna kadar basarım ama tabii arabanın güvenliği konusunda bilgi sahibi olmak lazım" diye yanıt verdi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler