Atatürk Havalimanı'nda hırsızlara kameralı takip!

Atatürk Havalimanı'nda hırsızlar kameralarla takip edilerek kısa süre içinde yakalanıyor.

Atatürk Havalimanı'nda hırsızlara kameralı takip!
- A +

 

Son günlerde yolculara musallat olan hırsızlar, havalimanındaki birçok noktada bulunan kameralarla yapılan izlemeler sonucu, kaçmaya fırsat bulamadan havalimanı içerisinde yakalanarak gözaltına alındı.


Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, son günlerdeki hırsızlık olayları ve zanlıların yakalanması şöyle oldu:


"-22.05.2015 tarihinde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Gidiş Katı'nda, Filistin uyruklu M.A.S. (24), A.M.S. (34) ve Z.S. (25) isimli erkek şahıslar, Kenya uyruklu J.S.S. (36) isimli müşteki şahsa ait tablet bilgisayarı, kredi kartlarını ve kimlik kartlarını çaldığı esnada suçüstü yakalanmış, şahıslardan A.M.S. isimli şahıs sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.


-23.05.2015 tarihinde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Geliş Katı'nda, Filistin uyruklu A.M.A.M. (23) ve M.A.A.M. (21) isimli erkek şahıslar, Birleşik Arap Emirlikleri vatandaşı A.A.M.S.A. (32) isimli müşteki şahsa ait profesyonel fotoğraf makinası ve aparatlarını çaldığı esnada suçüstü yakalanmış, bahse konu şahısların Atatürk Havalimanı'nda daha önce meydana gelen 4 ayrı hırsızlık olayını da gerçekleştirdiği tespit edilmiştir. Şüpheli şahıslar sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.


-25.05.2015 tarihinde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Geliş Katı'nda, Filistin uyruklu K.M.A. (23), A.A. (22) ve M.S. (21) isimli erkek şahıslar, A.Ş.Ö. (35) ve M.B. (32) ile Alman uyruklu M.H. (24) isimli müşteki şahıslara ait kimlik kartı, cep telefonu, fotoğraf makinası ve dizüstü bilgisayarı çaldığı esnada suçüstü yakalanmış, şüpheli şahıslar sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumu'na teslim edilmiştir."

Yorum Ekle

İlgili Haberler