Arda Turan'dan,Sinem'e ağır nispet

Arda Turan'ın tatil adresi değil yanındaki sevgilisi değişti. Her yaz olduğu gibi Çeşme'ye giden yıldız futbolcu, bu kez Sinem Kobal'la değil Aslıhan Doğan'la gününü gün ediyor!

Arda Turan'dan,Sinem'e ağır nispet
- A +

 

Yıldız futbolcu Arda Turan, herkesten vazgeçiyor ama Çeşme'den asla! 2011 yazından beri Çeşme'de tatil yapan yıldız futbolcu, 2012 ve 2013'te de aynı yerde Sinem Kobal'la keyifteydi. 2014 yazında yine Çeşme'de arkadaşlarıyla gününü gün eden Arda Turan, geçtiğimiz akşam resmen yaz sezonunu açtı. Yıldız futbolcu, tatiline ise sevgilisi Aslıhan Doğan ile start verdi. Yakın dostu Acun Ilıcalı'nın özel uçağıyla Çeşme'ye giden Arda Turan, uçaktan iner inmez Cura adlı mekana gitti. Arkadaşları ve sevgilisiyle keyifli bir akşam geçiren yıldız futbolcu, sabahın ilk ışıklarına dek Marrakech'te eğlendi. Arda Turan, ertesi gün ise sahillerde şov yaptı. Arda, büyük ilgi gördüğü plajlarda herkesle hatıra fotoğrafı çektirdi. Aslıhan Doğan da sevgilisinin bir bebekle verdiği pozu instagram hesabında paylaştı.

SİNEM GİTMİYOR

Arda Turan'ın kardeşi Okan ve dostu Oğulcan Engin'le çıktığı tatiline sosyetik aşkını da götürmesi, 'evlilik' dedikodularını alevlendirdi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler