15 yaşındaki güzellik kraliçesi Melisa tartışma yarattı

33. Best Model Türkiye Yarışması'nın birincileri belli oldu. Kadınlarda birinciliği Melisa İmrak, erkeklerde ise Oğuzhan Bolat kazandı. 2020'nin 15 yaşındaki kraliçesi Melisa İmrak, hemen dikkatleri üstüne çekti.

15 yaşındaki güzellik kraliçesi Melisa tartışma yarattı
- A +

 

25 kadın, 25 erkek finalistin Best Model Türkiye olmak için podyuma çıktığı gecede Umut Akyürek, Yılmaz Morgül ve Emre Kaya sahne aldı.

33. Best Model Türkiye birinciliğini, kadınlarda Melisa İmrak, erkeklerde ise Oğuzhan Bolat kazandı.

İkinciliği, Deniz Çatalbaş ve Yekta Baki, üçüncülüğü Sena Küçük ve Emre Özcanan kazandılar. Melissa Aslan, Mustafa Saraçoğlu Best Grace, Merve Yıldırım Best Photomodel oldu.
Öte yandan birinci seçilen Melisa İmrak'ın 15 yaşında olduğu öğrenildi. Yarışmada katılım şartlarına göre; 18 yaşından küçüklerin ailesinden muvaffakatname alma zorunluğu bulunuyor.1.80 boyundaki İmrak da bu sayede yarışmaya başvurmuş.
Modellik kariyeri tüm dünyada erken başlasa da Melisa İmrek'in 15 yaşında yarışmaya katılmasını yanlış bulanlar da oldu.

İlgili haber için tıklayın.

Genç kadını otel odasında...

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Ezgi 05 Kasım 2020 15:23 Cocuk sosyal hizmetleri mutlaka mudahele etmeli. 15 yasindaki kizi 25 yasindaki kadin gibi giydirip meydana sunmuslar. Yaziklar olsun buna izin veren anne babaya. Cocuk sapiklari na 15 yasindaki cocuk degil demek istediler galiba. Yuh sizlere sadece cocuk sapiklari bundan memnun kalir.

İlgili Haberler