Tom Hanks ve eşi koronavirüs tedavisine olumlu cevap verdi

 Tom Hanks ve eşi koronavirüs tedavisine olumlu cevap verdi
- A +

 

Korona virüsü dünya genelinde hızla yayılmaya devam ederken, şu ana kadar 7 binden fazla insanın canını aldı ve hala 96 binin üzerinde aktif korona virüsü vakası var. Birçok siyasetçi ve ünlü isim de korona virüsü ile enfekte oldu. Bunlar arasında ünlü oyuncu Tom Hanks ve eşi de yer alıyor. Korona virüsü için Avustralya'da tedaviye alınan Tom Hanks ve eşi Rita Wilson ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Korona virüsün neden olduğu COVID-19 salgınından kurtulan 79,900 kişinin arasına Tom Hanks çifti de katılmak üzere. Çiftin oğlu, müjdeli haberi sosyal medyada yaptığı paylaşım ile duyurdu. Korona virüsü ile mücadele veren çiftin, tedaviye olumlu cevap verdiği öğrenildi.

MÜJDELİ HABERİ ÇOCUKLARI VERDİ

Pazartesi gecesi Instagram'da paylaşımda bulunan çiftin oğlu Chet Hanks, "Dostlarımla ilgili yeni gelişme, hastaneden çıktılar. "Açıkçası hala karantina altındalar, ama çok daha iyi hissediyorlar, bu yüzden rahatladık." dedi.

Amerikalı ünlü aktör Tom Hanks ve eşi Rita Wilson, korona virüs tedavisini atlattı. Çiftin bulunduğu Queensland'da şimdiye kadar onaylanmış 68 vaka açıklandı. Avustralya Başbakanı pazartesi günü ülkeye gelen herkesin kendisini 14 gün izole etmesi gerektiğini duyurdu.

İlgili haber için tıklayın.

Işın Karaca, 14 gün kuralına uymadı mı?

Yorum Ekle

İlgili Haberler