İş adamının ölüm haberi geldi

SAKARYA'nın Ferizli ilçesinden bir yıl önce kereste ticari yapmak üzere Kongo’ya giden 43 yaşındaki Naci Şahin’in sinek ısırması sonucu yakalandığı mikrobik bir hastalık sonucu yaşamını yitirdiği haberi yakınlarını gözyaşlarına boğdu.

 İş adamının ölüm haberi geldi
- A +

 

Ferizli İlçesi'nde kereste ticareti ile uğraşan 43 yaşındaki Naci Şahin bir yıl önce Demokratik Kongo Cumhuriyeti'ne gitti. Buradan Sakarya’ya kereste gönderen Şahin, sinek ısırması nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İddiaya göre bir süre tedavi gören ve durumundaki düzelme nedeniyl taburcu edilen Şahin üç gün önce tekrar fenalaştı. Bir kez daha hastaneye kaldırılan Şahin, doktorların çabalarına rağmen yaşamını yitirdi.

Ferizli'deki ailesi, Şahin'in ölüm haberiyle büyük üzüntü yaşadı. Sakarya’da bulunan yeğeni Samet Zurnacı dayısının sinek ısırması sonrasında enfeksiyon kaptığını söyleyerek "Sinek ısırması sonrasında enfeksiyon kapınca dayımı hastaneye kaldırmışlar. Burada kurtarılamadı. Cenazenin Türkiye’ye getirilmesi için Türk Hava Yolları bizden özel tabut istedi. O tabutu yaptırıyoruz. Pazartesi günü teslim edeceğiz. Cenazeyi Salı veya Çarşamba günü gelmesini bekliyoruz" dedi.

Sinek ısırması sonucu yaşamını yitiren Sakaryalı işadamının Kongo'da yaşayan arkadaşları hastanede tedavi görürken çekilen fotoğrafı da Sakarya'daki yakınlarıyla paylaştılar

Yorum Ekle