Muhammed Şengezer "Hedefim milli takım"

21 Yaş Altı Milli Takımı'nın kalesini de koruyan Bursaspor'un ikinci kalecisi Muhammed Şengezer 8 yaşında Bursa Atıcılarspor'da başladığı futbolda, Yolspor'un ardından Bursaspor'un altyapısına transfer olduğunu ve 10 senedir de burada bulunduğunu anlattı. 

Muhammed Şengezer "Hedefim milli takım"
- A +

 

Yeşil-beyazlı takımın A takımıyla 15 yaşında antrenmanlara çıkmaya başladığını dile getiren Muhammed Şengezer, "A takımda kalmayı hedefledim ve bunu başardım." dedi. 

Genç milli kaleci, Fenerbahçe'ye transfer olan Harun Tekin ile 5-6 yıldır birlikte çalıştıklarını vurgulayarak, "Hem karakter hem yetenek olarak çok iyi birisi. İnşallah onun için de hayırlısı olur. Profesyonel bir hayat bu. Gerçekten iyi çalışıyoruz. Kaleci antrenörümüz Yılmaz Bal üçümüze de eşit davranıyor. Gerçekten üçümüz de çok iyi çalışıyoruz. Bunu da sahaya yansıtıyoruz. Okan kardeşim bunu başardı. İnşallah Ataberk ve bana da görev verirlerse iyi değerlendirmeyi düşünüyoruz." diye konuştu.

Muhammed Şengezer, ilk hedefinin Bursaspor'da ve A Milli Takım'da kalıcı olarak forma giymek olduğunu anlatarak, daha sonra Avrupa'da oynamak istediğini dile getirdi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler