Reklamı AçReklamı Kapat

İmza gününde ilginç görüntüler

Bursa.com - Moussa Sow, John Bostock ve Yusuf Erdoğan, imza gününde taraftarla buluştu. 

İmza gününde ilginç görüntüler
- A +

 

Timsah Arena'daki Bursastore'da gerçekleştirilen etkinliğe büyük ilgi oldu. Yeşil-beyazlı taraftarlar Bursastore önünde uzun kuyruklar oluştururdu. 

Engelli taraftarımız futbolcular ile selfie çekinirken oyuncuların sıcak yaklaşımı ise güzel görüntülerin yaşanmasına neden oldu.

Yaşlısı ve genci ile bu özel günde Moussa Sow, John Bostock ve Yusuf Erdoğan'a büyük ilgi gösteren Bursasporlu taraftarlar Bursastore'dan da alışveriş yaptılar.

İmza gününde konuşan Yusuf Erdoğan "Teleset Mobilya Akhisarspor maçı, Beşiktaş maçının ardından bizim için çok kritik bir müsabaka. Üst sıralara tırmanmamız için güzel bir hedef. Bizim aşağı yukarı lig sıralamasında üst sıralara yükselmemiz için çok kritik bir maç. Onun için bu maçın ciddiyetinin farkındayız. Çok iyi hazırlandık, 2-3 haftadır performansımızı üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz, sahada da zaten öyle gözüküyor. Güzel bir maç, inşallah Akhisar deplasmanından 3 puan ile dönersek belki Avrupa kupaları yolu da açılabilir. Bu maçın önemini biliyoruz, inşallah Bursa’ya güzel bir skorla döneceğiz." ifadelerini kullandı.

Bir gazetecinin "Yusuf sana evlilik yaradı. Performansın sürekli yükselişte" sorusunun ardından gülümseyerek "Allah razı olsun. Hanım bana iyi bakıyor. İnşallah performansım böyle devam eder. Biz Bursaspor'a layık olmaya çalışıyoruz." dedi.

Takımın Beşiktaş karşısında gösterdiği performansı değerlendiren Erdoğan "Herkes formasına aç, öncelikle bu da takıma yansıyor. Rekabet oldukça da takımın performansı artıyor, hepimiz çok üst seviye futbolcularız zaten Bursaspor’da oynamak için böyle olmak gerekiyor, bizim performansımız yükseldikçe takımın puan tablosundaki yeri de artıyor. İnşallah böyle devam ederiz." dedi.

Milli takım konusundaki görüşleri sorulan tecrübeli oyuncu şöyle konuştu "Hedefimiz tabii ki milli takım ve bir Türk olarak o faormayı giymekten onur duyuyorum. İnşallah milli takım için hocamız bize şans verir

Moussa Sow ise "Kolay maç olmayacak. Uzun zamandır kazanamayan bir takım olacak karşımızda, bizim için de durum böyle. Beşiktaş’a karşı da gösterdiğimiz performansın aynısını göstermeye çalışacağız. Hala yüzde 100 hazır değilim, Akhisarspor maçında oynayıp oynamayacağımı göreceğiz."dedi. 
John Bostock şöyle dedi "Burada olmaktan çok mutluyum. İyi bir başlangıç yaptığımı düşünüyorum, direkt olarak ateşin içerisine geldim ilk maçtan. İyi bir deneyimdi, umarım onların bu güzel karşılamasına sahada iyi bir cevap verebilirim."
 

Yorum Ekle

İlgili Haberler