Reklamı AçReklamı Kapat

Bursa’da o yollara dikkat!

Bursa şehirlerarası ve şehir içi güzergahlarda trafik ve yol durumu (21/04/2017)

Bursa’da o yollara dikkat!
- A +

Bursa Büyükşehir Belediyesi, trafik düzenlemesi ile ilgili bir duyuru yayınladı. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, Bursa şehirlerarası ve şehir içi güzergahlarda yapılan düzenlemeler ve yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik akışı ile ilgili duyurusu şöyle:

Gebze-Orhangazi-Bursa otoyol inşaat yapım çalışmaları nedeniyle Bursa-Yalova yolunda bazı kesimlerde trafik servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü’nce, İnegöl-Bozüyük ayrımı Domaniç yolunda sanat yapıları ve üst yapı çalışmaları yapıldığından Oylat ayrımına kadar 6750 mt.’lik kesiminde trafik servis yolundan sağlanmaktadır.

Bursa- Eskişehir D-200 Karayolu İnegöl çıkışında Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü’nce, Avarlar Köprülü Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle trafik servis yolundan sağlanmaktadır.

Kent Meydanı - Terminal arasında sürdürülen T2 Hafif Raylı Sistem Hattı çalışması nedeni ile İstanbul yolu üzerinde şerit daraltma uygulanmaktadır.

Yapı İşleri Şube Müdürlüğü’nce Yunuseli Yolu Fuat Kuşçuoğlu Caddesi (3. Büyük Sokak ile 1. Hürriyet Caddesi arasında) üzerinde yol genişletme çalışmaları nedeni ile alternatif güzergahlar kullanılmaktadır.

Bursa-Orhaneli il yolu güzergahında yol genişletme çalışmaları nedeniyle trafik bölünmüş yolun diğer kesimden kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Yıldırım İlçesi Piremir Mahallesi Teleferik ve Çiçek Caddesi kesişiminde Yol İşleri Şube Müdürlüğü’nün çalışması nedeni ile alternatif güzergahlar kullanılacaktır.

Nilüfer İlçesi Fethiye Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde BUSKİ Genel Müdürlüğü’nün çalışması nedeni ile şerit daraltma uygulanmaktadır.

Nilüfer İlçesi Beşevler Mahallesi Bilginler Caddesi üzerinde BUSKİ Genel Müdürlüğü’nün çalışması nedeni ile şerit daraltma uygulanmaktadır.

Sürücülerimizin kent içi hız limitlerine uymaları ve kontrollü seyir etmeleri, çalışma yapılan güzergahlarda dikkatli ve duyarlı olunması, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları, bilgi levhaları ile gösterilmiş alternatif güzergahları tercih etmeleri gerekmektedir.

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ