Reklamı AçReklamı Kapat

BBDSO, geleneksel yılbaşı konseri için sahnede

Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası (BBDSO) artık gelenekselleşen yılbaşı konserini bu yıl yoğun ilgi sebebiyle 28 ve 29 Aralık’ta iki konser olarak gerçekleştirecek. Konserde; Melodi Kayış, Tuncay Kayış ve Golden Trombone orkestrası ile birlikte popüler müzik eserleri dinleyicilerle buluşacak.

BBDSO, geleneksel yılbaşı konseri için sahnede
- A +

 

Bursa Filarmoni Derneği’nin desteği ve Uludağ Premium sponsorluğu ile klasik müziğe olan ilginin artmasına katkıda bulunan Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası (BBDSO), geleneksel yılbaşı konserleriyle Bursalı müzikseverlerle buluşuyor.

Yoğun ilgi sebebiyle bu yıl 28 Aralık Perşembe ve 29 Aralık Cuma günleri düzenlenecek konserde, Bursalılarla geçtiğimiz yıl da buluşan Melodi Kayış, Tuncay Kayış ve Golden Trombone orkestrası sahne alacak. BBDSO’nun Bob Theiel ve George David Weiss tarafından yazılan ve efsanevi sanatçı Louis Armstrong’un sesiyle ölümsüzleştirdiği “What a Wonderful World” gibi popüler müzik eserlerinin sahneye taşınacağı konserin yönetimi ise orkestra şefi Murat Göktaş’ta olacak.

28 Aralık Perşembe ve 29 Aralık Cuma akşamları Bursa Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Merinos’ta düzenlenecek konserin biletleri BBDSO resmi sitesi http://www.bursasenfoni.gov.tr ‘den satın alınabiliyor.

Yorum Ekle

İlgili Haberler