"Zenginlik kötü bir şey"

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde ada aldığı iddia edilen Hülya Avşar, Candaş Tolga Işık'ın 'Az Önce Konuştum' programına katıldı.

"Zenginlik kötü bir şey"
- A +

 

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde ada aldığı iddia edilen Hülya Avşar, Candaş Tolga Işık'ın 'Az Önce Konuştum' programına katıldı.

Ada aldığı iddialarını reddeden Avşar, "Ayvalık'ta ada almadım. Öyle bir şey yok. İlgilendik ama... Çok güzel bir adaydı. Merak ettim, ilgilendim. Fiyatını sordum. Konuştuk. Adası olan insanlar var... Çok makul bir şey olmasa da... Ticari olarak da değerlendirilebilir'' ifadelerini kullandı. 

''Ben olayları bu kadar büyük yaşamayı seven bir insan değilim'' diyen Avşar, ''Benim işimi yapan bir insanın ticari olarak bunu yapmasının doğru olduğunu düşünmüyorum ama aklımızdan geçmedi değil. Benim orada turizmle ilgilenen arkadaşlarım var demek ki bir gel git aklı yaşadık. Bir adam olsun istemem. Üzerinde 2 bin zeytin, 3 bin çam ve muhtelif meyve ağacı bulunan Çiçek Adası Ayvalık’a 8 kilometre, Keremköy’e ise yaklaşık 500 metre uzaklıkta."

''ZENGİNLİK KÖTÜ BİR ŞEY''

Avşar, zenginliğe ilişkin de "Bu kadar zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz. Bu nedir böyle, her şeyi alabilmek. Hayatta her şeye şüpheli gezersin. Sevgilin 'seni seviyorum' dese inanamazsın. Bir şeye özlem duymak gerek hayatta" ifadelerini kullandı.

Televizyon programcılığına dair eleştirilerde bulunan şarkıcı, "Televizyonlarda 120 dakika olunca, bizim programlarımız 23.30 gibi yayınlanıyor. Ben de o saatlerde program yapmak istemediğim için, yine televizyon kurallarına karşı geldiğim için program bitti. 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programını yine yapacağım. Bu programı yapmamak benim için çok ayıp bir şey. Acun'un haberi yok ama Exxen'e yapacağım" dedi.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Elif 31 Mayıs 2021 11:27 Bana göre herşey paradır parasızlığa asla şükür etmem okumak paradır yemek paradır gezmek paradır sağlık paradır para olmazsa devlet hastanelerinde sürünürsün para olmazsa okuyamazsın okuyamazsan sana tuvalet temizletirler zenginlerin pislettiklerini siz temizlersiniz kısacası paran kadar adamsın

İlgili Haberler