Yönetimden açıklama

Bursaspor yönetimi kongre çağrılarının ardından sessizliğini bozdu

Yönetimden açıklama
- A +

 

Transfer tahtasının açılabilmesi için gereken tüm borçları ödeyerek açılmaz denilen tahtayı açtık ve transfer yapamayacaklar denilmesine rağmen gereken tüm transferlerimizi yaptık.

Bursa’da, zor günlerimizde Bursaspor’a destek için ortaya çıkan yiğitler olduğu gibi, destek veriyormuş gibi yapan sahte pehlivanları da gördük. 

Oysa ki destek şahsımıza değil Şampiyon olmuş Büyük Bursaspor’a olacaktı. Ama haset ve kıskançlık Bursaspor sevgisinin önüne geçti. 

Bol bol nasihat anlattılar dinledik. Sezon içerisinde vermiş olduğumuz büyük mücadele ve özverimize rağmen, bir çok haksızlıklara karşı bilinen/bilinmeyen kavgalarımıza rağmen ne yazık ki evimiz, yerimiz olan Süper Lig’e çıkamadık. 

Bu üzüntümüze ve mücadelemizde yanımızda samimi iştirak edenler olduğu kadar sahte gözyaşları dökenleri de biliyoruz. 

Bu durumda Bursaspor’umuzun kısa vadede ödemesi gereken borçlarının ödenmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Kongre kararı almak bir beyaz kağıt ve bir kalemin yeteceği bir dakikalık iştir. Eğer bu zor duruma çözüm üretecek, kısa vadede 80 Milyon TL ve 6 Milyon Euro nakit ihtiyacını ödeyecek aday varsa kongre kararı alıp destek olmak boynumuzun borcudur. Yoksa Bursaspor’u kurda kuşa yem edeceğimiz düşünülmemelidir.

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Malik 06 Ağustos 2020 17:11 Bursaspor sahipsiz kalmaz Mesut Mestan. Adamsan istifa et. Neyin peşindesin.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı adnan 07 Ağustos 2020 14:37 ne kadar yuzsuzsun pes dogrusu

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Mehmet KORUK 06 Ağustos 2020 11:07 Tek kelimeyle YAZIKLAR OLSUN

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Erhan 07 Ağustos 2020 23:58 Kimse bu baskana kotu diyemez elini tasin altina soktu mertlik yapti ali ay gibi takimi dusurup birakip kacmadi disardan desteklerim diyenler ellerini ceplerine atmadilar varmiydi baska aday nerde kaldi delikanlilar kimse cikmadi. Cunku ceplerinde akrep var dua edelim insallah bir aday cikarda goruruz nerde bu is adamlari ciksinlarda gorelim bir zengin baskan alnindan opelim

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı adnan 07 Ağustos 2020 14:40 ne kadar piskin ve yuzsuzsun defol diyorlar anlamiyorsun

İlgili Haberler