Yol tartışması kavgaya dönüştü

Yol verme kavgasında kan aktı. Çıkan kavgada 21 yaşındakıi Eray U başından yaralandı.

Yol tartışması kavgaya dönüştü
- A +

 

Karabük’te, 2 sürücünün yol verme konusundaki tartışması, sopalı kavgaya dönüştü. Kavgada 21 yaşındaki Eray U., başına aldığı sopa darbesiyle yaralandı.

Otomobil sürücüleri Eray U. ve 46 yaşındaki Nizamettin B., ara sokakta birbirlerine yol verme konusunda tartıştı. Tartışmanın ardından Nizamettin B., Eray U.’yu aracıyla takip etti.

Eray U., Kayabaşı Mahallesi Kavaklıdere Caddesi’nde durunca, peşinden gelen Nizamettin B. de durdu. İki sürücü tartışmaya devam etti. Arbede sırasında tişörtü yırtılan Eray U., koşarak aracından aldığı sopa ile Nizamettin B.’nin üzerine yürüdü. Ancak Nizamettin B., Eray U.’yu tutup yere yatırdı. Sonra da yere düşürdüğü sopasını alıp Eray U.’nun başına vurdu.

Eray U. yaralanırken, Nizamettin B. otomobiliyle uzaklaştı. Çevredekilerin haber vermesiyle gelen sağlık ekipleri, Eray U.’yu Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Eray U. hastanedeki tedavisinden sonra karakola giderek sürücüden şikayetçi oldu. Polis, Nizamettin B.’yi gözaltına alırken, soruşturma sürdürülüyor.

Yorum Ekle

İlgili Haberler