Yine İstanbul yine bir iddia

İstanbul medyası yine Bursaspor üzerinden transfer iddialarına devam ediyor. Şimdi de Şenol Güneş iddiası gündemde.

Yine  İstanbul yine bir iddia
- A +

 

Beşiktaş yönetimi takımdan ayrılan teknik direktör Slaven Bilic’in yerine hoca arayışlarını sürdürürken sıcak gelişmeler yaşanıyor. Siyah-Beyazlılar’ın bu sezon Bursaspor’daki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Şenol Güneş’le prensipte anlaştıkları kaydedildi. Tarafların, Yeşil-Beyazlılar’ın 3 Haziran’da Galatasaray’la oynayacağı Türkiye Kupası Finali’nden sonra transfere resmiyet kazandırması bekleniyor. Bilindiği ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, deneyimli hoca konusunda son derece ısrarcıydı.

Beşiktaş yönetimi, Güneş konusunda bu aşamaya gelirken aksilik yaşanması ihtimalini de göz önüne alarak alternatifler üzerindeki çalışmaları da es geçmiyor. Siyah-Beyazlılar’da bu listede öne çıkan isimlerin başında Shaktar Donetsk’i çalıştıran Rumen teknik adam Mircea Lucescu geliyor. Ancak, Shaktar Başkanı Rinat Ahmedov’un ikna olmasının son derece zor olduğu ifade edildi.
 
Diğer yerli adaylar arasında Beşiktaş’a şampiyonluk getiren isimlerden olan Mustafa Denizli’nin yer aldığı belirtildi. Bir diğer alternatifin ise Milli Takım deneyimi de bulunan Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı olduğu öğrenildi.

Bugün

Yorum Ekle

İlgili Haberler