Yıldız Tilbe’nin paylaşımına Atatürk düşmanı Fatih Tezcan destek verdi

Yıldız Tilbe’nin sosyal medyada Şeyh Sait ve Seyit Rıza’yı anması tartışma yaratırken Tilbe’ye destek Atatürk düşmanı Fatih Tezcan’dan geldi.

Yıldız Tilbe’nin paylaşımına Atatürk düşmanı Fatih Tezcan destek verdi
- A +

 

Hilafet yanlısı Şeyh Sait ve Atatürk’e karşı ayaklanan Seyit Rıza’nın fotoğraflarını yan yana koyarak paylaşan Tilbe, “Allahın Rahmeti üzerinize olsun” diye yazdı.

Tilbe’nin paylaşımı tepki çekerken, Tilbe bir başka paylaşım daha yaptı. Tilbe, bu paylaşımında ise, “Ben mi Vatan hainiyim? Vatan hainleri, Vatana ait her değeri kültürü dili dini milleti kişiyi ağacı suyu toprağı hain görürler Vatan hainleri ,tarihide ingilizlerin ve yabancı ülkelerin yazdıkları yalan yanlış bilgilerden öğrenirler. Ben Türkiye Cumhuriyetiyim her şeyiyle her şeyimle” diye belirtti.

Öte yandan, Yıldız Tilbe’nin mesajı konuşulurken, Tilbe’ye destek ise her fırsatta Atatürkçülere hakaret eden iktidara yakın isim Fatih Tezcan’dan geldi.

Tezcan, “Vatan hainleri, tarihi, İngilizler’in ve yabancı ülkelerin yazdıkları yalan yanlış bilgilerden öğrenirler.” Yıldız Tilbe. Bu ülkede 100 senedir bir ‘Ulu Önder Senaryosu’ ve ‘Atatürk Ticareti’ uygulanıyor. Bu yalan tiyatroyu fark edip karşı çıkanlar ise, şimdilerde hızla artıyor” diyerek, Tilbe’ye sahip çıktı.

İlgili haber için tıklayın.

Kızının yerine hamile kaldı

Yorum Ekle

İlgili Haberler