Yeni hükümet için tarih verdi!

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Esenler'de sokak iftarına katıldı.

Yeni hükümet için tarih verdi!
- A +

 

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, "İnşallah, AK Parti'nin önderliğinde tekrar bir hükümet kurulacak. Türkiye'yi daha ileriye götürecek, çok daha güçlü bir Türkiye'ye kavuşturacak bir iktidar ortaya çıkacak" dedi.

Bozkır, Esenler Belediyesi tarafından düzenlenen sokak iftarında yaptığı konuşmada, ramazanın huzur dolu ortamında Esenlilerle birlikte olmaktan ve "Esenler'in abisi Volkan" unvanından onur duyduğunu belirtti.

Volkan Bozkır, Esenler'de ramazan ayının bir başka güzel olduğunu ifade ederek, "Esenler, Türkiye'de herkesin kardeşliği, huzuru, dostluğu yaşaması, Esenlilerle tanışması, ramazan akşamlarını paylaşması gereken bir yer" değerlendirmesini yaptı.

Seçimlerin ardından gerekli çalışmaların Ankara'da sürdürüldüğünü anlatan Bozkır, "İnşallah, AK Parti'nin önderliğinde tekrar bir hükümet kurulacak. Türkiye'yi daha ileriye götürecek, çok daha güçlü bir Türkiye'ye kavuşturacak bir iktidar ortaya çıkacak" ifadelerini kullandı.

Bozkır, şunları kaydetti:

"Türkiye'de seçimler, demokrasinin ne kadar köklü olduğunu, Türk insanının demokrasiye ne kadar önem verdiğini bir kere daha gösterdi. 46 milyon oyun kullanıldığı bir ülke olmaktan iftihar ediyoruz. Tek bir huzursuzluk, sıkıntı yaşanmadan seçimleri geride bıraktık. İnşallah ramazan bitmeden, bayrama kalmadan da Türkiye, arzu ettiği güçlü bir iktidara AK Parti'nin önderliğinde kavuşacaktır."

Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu da ilçedeki ramazan etkinliklerinden bahsederek, "Ülkemizin istikrarı, birliği, dirliği, gücü ve heyecanı var. Bütün bu heyecanları da ramazanla buluşturuyoruz. Ramazanın heyecanıyla birlikte bu heyecanı da zirveye taşıyoruz" diye konuştu.

Dörtyol Meydanı'nda Kadir Gecesi'ni birlikte idrak etmek istediklerini anlatan Göksu, Kadir Gecesi için müracaat edenler arasında bir kura çekileceğini ve kuradan çıkanların umreye gönderileceği dile getirdi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler