Reklamı AçReklamı Kapat

Yazıklar olsun Şener!

Fenerbahçe Şener Özbayraklı için imza töreni düzenledi. Törende konuşan Şener'in Bursaspor ile ilgili sözler sarf etmemesi dikkat çekti.

Yazıklar olsun Şener!
- A +

 

Fenerbahçe, Bursaspor'dan kadrosuna kattığı Şener Özbayraklı için imza töreni düzenledi. Bursaspor ile kariyerinde dönüm noktası yaşayan, alt liglerden çıkıp Süper Lig ve Milli takım oluncusu olan Şener'in Bursaspor ile ilgili sözler sarf etmemesi dikkat çekti.

Törende konuşan Sportif Direktör Giuliano Terraneo, "İlk yerli transferimizi yaptık ve şu an imza atıyoruz. İnşallah onun için de bizim için de başarılı bir sezon olacaktır. Umarım ismini yanlış telaffuz etmem." ifadelerini kullandı.

"BEKLENTİLERİN FARKINDAYIM"

Terraneo'dan sonra söz alan Şener ise, "Burada bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Uzun zamandır kendimi burası için hazırlıyorum. Nereye geldiğimi ve benden beklentileri gayet iyi biliyorum. İnşallah şampiyonluklar yaşarım ve buna katkı yaparım. herkes için hayırlısı olsun." şeklinde konuştu.

Hücumu seven bir oyuncu olduğunu da ifade eden Şener, "Futbolcular farklı mevkilerde oynaması normal. Ben de ofansif bir oyuncuyum. Forvet de oynadım. Bu nedenle ofansif bir bek oyuncusuyum." dedi.

Gökhan Gönül ile ilgili gelen bir soru üzerine ise Şener, "Rekabet her alanda var. Futbolun içinde daha fazla var. Gökhan Gönül burada yıllarca forma giymiş başarılı biri. Ben kendimden eminim. Gökhan abi benden iyi oynarsa ona destek olur ve alkışlarım. Ben oynarsam da o benim için aynısını yapar. Sadece kulübümüze faydalı olmamız gerekiyor." ifadelerini kullandı. 

Yorum Ekle

İlgili Haberler