Yasak aşkta korkunç son!

İstanbul'da eşi Aynur Yünkutay ve gönül ilişkisi yaşadığını düşündüğü Murat Olğun'u ormanlık alanda öldüren İbrahim Yünkutay, 7 ay sonra Başakşehir'deki bir evde kıskıvrak yakaladı.

Yasak aşkta korkunç son!
- A +

 

İstanbul Arnavutköy'de eşini ve gönül ilişkisi yaşadığını düşündüğü arkadaşını öldüren İbrahim Yünkutay, 6 ay sonra Arnavutköy'de başka bir kişiyi silahla yaraladı. Bunun üzerine olayı soruşturan ekipler zanlıyı, Başakşehir'deki bir evde kıskıvrak yakaladı.

Edinilen bilgilere göre olay, 3 Ocak tarihinde Arnavutköy'de bulunan ormanlık alanda yaşandı. Eşi Aynur Yünkutay ve gönül ilişkisi yaşadığını düşündüğü Murat Olğun'u ormanlık alanda vuran İbrahim Yünkutay, kayıplara karıştı. Murat Olğun olay yerinde, Aynur Yünkutay ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

6 AY SONRA BİR BAŞKASINI VURDU

Polisin her yerde aradığı zanlı, yaklaşık 6 ay sonra yine Arnavutköy'de görüldü. Bu kez Muhittin Çiçek isimli kişiyi silahla yaralayan Yünkutay, yine kayıplara karıştı.

TABANCASI İLE BİRLİKTE YAKALANDI

Olayı soruşturan polis ekipleri, Yünkutay'ın Başakşehir'de bir dairede saklandığını belirledi. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri ve Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, zanlıyı saklandığı evde bir adet tabanca ile birlikte yakaladı. Asayiş Şube Müdürlüğü'nde işlemleri tamamlanan zanlı, adliyeye sevk edildi.

İlgili haber için tıklayın.

Lüks sitede dehşet anları

Yorum Ekle

İlgili Haberler