Yalan ve çirkin iddia

Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş gündeme ilişkin konularda açıklamalarda bulundu.

Yalan ve çirkin iddia
- A +

 

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş sezonun bitimine 3 lig maçı kaldığını belirterek başladığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

“Ligde kalan Gaziantepspor, Akhisar Belediyespor ve Torku Konyaspor maçlarımızı kazanarak rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Avrupa Kupaları için var olan şansımızı sonuna kadar kullanacağız.

Fenerbahçe ile oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında da tur atlamak için elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz.

Bir sezon boyu yaptığımız çalışmaların karşılığını alabilmek için ligi en iyi yerde bitirmek istiyoruz.

İlk 5 hedefimizdi. Hala bu hedefi yakalamak için şansımız var. Bursa’da oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası finalinde yer almak  istiyoruz. Gaziantepspor maçımızda Serdar Aziz cezalı ve bizimle olmayacak. Civelli’nin sakatlığı var, son durumunu değerlendireceğiz.

Cumartesi günü kulübümüzün 51.Genel Kurulu var. Buradan başkan ve yönetim kurulu adaylarına başarılar diliyorum. Benim ve oyuncularımın kongrenin içerisine çekilmesini doğru bulmuyorum. Biz çalışanlar olarak verilen görevleri yerine getiririz. Düşüncemi, yönetime ve kamuoyuna açıkça belirttirim. Kimseye de saygısızlık yapmam. Düşüncelerimi açıklamam için hiçbir zaman aracıya ihtiyaç duymadım ve duymam da.

Bugün bir yerel gazetede yer alan “Futbolculara karşı kredim kalmadı” ifadesi bana ait değildir. Kredim yoksa işim de yoktur. Bu tip söylemlerin kimseye de yararı yoktur. Diğer kulüplerinde yaşadığı gibi bizim de zaman zaman ekonomik sıkıntılarımız olmuştur. Yönetim de bu sıkıntıları çözmek için elinden gelen gayreti göstermiştir. Gelecek olan yönetim de önce oyuncu sorunlarını çözmeli ve sonra onlarla konuşmalı. Hangi yönetimin göreve geleceğini bilemem. Hepsine başarılar diliyorum. Her şey Bursaspor için olmalı…

Saygılarımla    
Şenol Güneş  

Yorum Ekle

İlgili Haberler